TVN24 | Kultura i styl

Nick Cannon spodziewa się ósmego dziecka. "Mówią, że jestem nieostrożny, nieodpowiedzialny, samolubny"

TVN24 | Kultura i styl

Autor:
mbl//mro
Źródło:
Instagram, Insider.com
Nick Cannon spodziewa się ósmego dziecka
Nick Cannon spodziewa się ósmego dzieckaShutterstock
wideo 2/3
ShutterstockNick Cannon spodziewa się ósmego dziecka

Nick Cannon, amerykański aktor, raper, komik i były mąż Mariah Carey, ogłosił, że spodziewa się ósmego dziecka. Dwa miesiące temu zmarł jego najmłodszy syn Zen. Cannon opowiedział o tym, jak dobra nowina miesza się z żałobą oraz o hejcie, który go spotyka.

Nick Cannon spodziewa się dziecka z modelką Breaną Tiesi, znaną jako Bre Tiesi. Informację aktor i raper potwierdził w trakcie własnego talk show "The Nick Cannon Show" w poniedziałek. Kilka godzin wcześniej jego partnerka pokazała w mediach społecznościowych krótkie wideo z baby shower i ujawniła płeć dziecka. Zdjęcia z tego wydarzenia wyciekły wcześniej do prasy.

To będzie ósme dziecko 41-letniego Cannona. Matkami pozostałych dzieci są cztery różne kobiety. - Chcę się podzielić z wami piękną, niezwykłą chwilą - powiedział Cannon w trakcie show, pokazując zdjęcie z baby shower. Aktor i Bre z widocznym, ciążowym brzuszkiem pozują ubrani na biało. W tle widać gości i niebieskie balony. - To chłopiec! Chyba założę drużynę futbolową - żartował prezenter. - Jak wiecie, mam wiele dzieci i wszystkie bardzo kocham. Tu nie ma rywalizacji, każde z nich jest wyjątkowe - zapewniał.

Cannon przyznał, że nie jest odporny na krytykę, którą słyszy i o której czyta, w związku z wielodzietnością. - Mówią, że jestem szalony, że coś ze mną nie tak. Że jestem nieostrożny, nieodpowiedzialny, samolubny. Przejmuje się tym, bo jestem tylko człowiekiem - przyznał. Dodał, że jego sytuację zrozumieją na pewno inni rodzice. - Miłość do dziecka jest bezwarunkowa, bez względu na to, ile masz dzieci, czy one dorosły, odeszły lub dopiero mają przyjść na świat.

Cannon jest ojcem dwójki 10-letnich bliźniąt, których matką jest jego była żona Mariah Carey. Ma 4-letniego syna Goldena i roczną córkę Powerful z modelką Brittany Bell. Z dziennikarką Abby De La Rosa ma 7-miesięczne bliźnięta Ziona i Zillion. Najmłodszy synek Zen, którego matką jest modelka Alyssa Scott, zmarł na początku grudnia ubiegłego roku z powodu raka mózgu. Miał 5 miesięcy.

"Nikogo nie oceniam"

- Wiedziałem o ciąży Bre, zanim odszedł mój młodszy syn Zen. Nie spodziewaliśmy się takich informacji. Ten czas był dla mnie bardzo ciężki - przyznał Nick Cannon w trakcie talk show. O diagnozie rodzice dowiedzieli się, kiedy Zen miał dwa miesiące. Zdecydowali się nie poddawać synka chemioterapii. Jak przyznał Cannon w mediach, chcieli mu oszczędzić cierpienia.

W "The Nick Cannon Show" aktor przyznał, że nie widział, kiedy będzie dobry moment na ujawnienie informacji o nowym dziecku. Dodał, że chciał uszanować żałobę Scott. Matka Zena, Alyssa Scott, kilka godzin po zakończonym show opublikowała oświadczenie w mediach społecznościowych.

"Jestem skupieniem, jestem spokojem. Patrzę na wszystkie problemy z miłością w oczach. Nikogo nie oceniam. Świadomie decyduję, w czym biorę udział. Jestem otoczona miłością. Bóg, mama, tata, siostra, brat i córka są moim wsparciem" - można przeczytać na Instagramie.

Autor:mbl//mro

Źródło: Instagram, Insider.com

Źródło zdjęcia głównego: Denis Makarenko / Shutterstock

Pozostałe wiadomości