TVN24 | Kultura i styl

Monika Olejnik z nowym formatem. "To program niezwykły"

TVN24 | Kultura i styl

Autor:
akw/kab
Źródło:
TVN24
Monika Olejnik o swoim nowym programieTVN24
wideo 2/3
TVN24Monika Olejnik o swoim nowym programie

Monika Olejnik w swoim nowym programie będzie rozmawiać z wyjątkowymi gośćmi o życiu, pasjach i książkach. - Program składa się z trzech części: rozmowa z głównym bohaterem, potem wymiana książek, bo tworzę wirtualną bibliotekę z moimi gośćmi. Trzecia część jest o ludziach niezwykłych - opisała. "Monika Olejnik: Otwarcie" co dwa tygodnie, w piątek, tylko w TVN24 GO.

W programie "Monika Olejnik: Otwarcie" otwieramy drzwi do świata kultury, nauki i sportu. W każdym odcinku publicystka TVN24 zabierze widzów i internautów na spotkanie z wyjątkową postacią.

Ze swoimi gośćmi porozmawia nie tylko o ich pracy i dokonaniach, zapyta też o inspiracje, drogę na szczyt, nie zabraknie anegdot z życia osobistego - zarówno gości, jak i samej prowadzącej. Wspólnie przedstawią wyjątkowe rekomendacje książkowe. W każdym programie, oprócz części #Rozmowa i #MonikaKsiążkiMuzyka, pojawi się także felieton "#TalentAktywność to #przyszłość" - opowieść o ludziach pełnych pasji, młodych talentach w różnych dziedzinach. 

OGLĄDAJ "MONIKA OLEJNIK:OTWARCIE" W INTERNECIE W TVN24 GO

O swoim nowym formacie Olejnik opowiedziała na antenie TVN24 w rozmowie Piotrem Marciniakiem.

- Program składa się z trzech części: rozmowa z głównym bohaterem, potem wymiana książek, bo tworzę wirtualną bibliotekę z moimi gośćmi - opisała. - Trzecia część jest o ludziach niezwykłych, którzy są mało znani, ale znani, ale niepokazywani do tej pory - dodała. - To program niezwykły - przyznała.

Monika Olejnik i Piotr MarciniakTVN24

"Monika Olejnik: Otwarcie" - nowy odcinek co dwa tygodnie, w piątek, tylko w TVN24 GO.

Gościem w najnowszym odcinku jest Andrzej Chyra. W części #MonikaKsiazkiMuzyka opowiadamy o poezji Emily Dickinson i powieści John Maxwell Coetzee "Elizabeth Costello". W cyklu #TalentAktywność to #przyszłość Olejnik spotyka się z Janą Karpienko, dziewczyną z Syberii, która przyjechała do Polski spełniać marzenia i została asystentką Olgi Tokarczuk.

Andrzej Chyra w programie "Monika Olejnik. Otwarcie"tvn24.pl

Autor:akw/kab

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości