Kultura i styl

Mnóstwo nowości i powrót Waszych ulubionych programów. Oto jesienna ramówka TVN

Kultura i styl

Nowa ramówka TVN
Nowa ramówka TVNTVN
wideo 2/30

Podróż z gwiazdami po Azji Południowej, ostra rywalizacja "Na noże", miłosny eksperyment, najbardziej oryginalne hotele czy świat wielkiej mody - to tylko niektóre nowe propozycje, które czekają na widzów w jesiennej ramówce TVN. Nie zabraknie też powrotów.

We wtorek została zaprezentowana jesienna ramówka TVN. Stacja przygotowała dla widzów wiele nowości. Nie zabraknie również kolejnych edycji znanych i lubianych programów.

"AZJA EXPRESS", OD 7 WRZEŚNIA, ŚRODA 21.30

"Nowości stanowią o sile jesiennej ramówki"
"Nowości stanowią o sile jesiennej ramówki"TVN

Nowa produkcja TVN, której uczestnicy wyruszają do południowej Azji. Szlak wiedzie przez cztery państwa Dalekiego Wschodu: Wietnam, Laos, Kambodżę oraz Tajlandię. Osiem par zmierzy się ze swoimi słabościami, ale do mety dotrze tylko jedna.

Pascal Brodnicki z Pawłem Dobrzańskim, Renata Kaczoruk i Weronika Budziło, Hanna Lis w parze z Łukaszem Jemiołem, Iza Miko oraz Leszek Stanek, Małgorzata Rozenek w towarzystwie Radosława Majdana, Przemysław Saleta plus Dariusz Kuźniak, Agnieszka Włodarczyk oraz Maria Konarowska, Michał Żurawski i jego kompan Ludwik Borkowski – to śmiałkowie, którzy zdecydowali się wsiąść w "Azja Express". Mają przy sobie jednego dolara na osobę dziennie i to, co udało im się zmieścić do plecaków. Sami muszą zorganizować sobie wyżywienie, nocleg oraz transport.

"Azja express"
"Azja express"TVN

W wyznaczonych punktach wyprawy na uczestników czekać będzie Agnieszka Szulim. To ona sprawdzi, kto najszybciej przemierzył poszczególne odcinki. Walka z czasem to nie jedyne pole do rywalizacji. Na podróżników czekać będą również liczne zadania i misje do wykonania.

"NA NOŻE", OD 4 WRZEŚNIA, NIEDZIELA 21.30

Program poprowadzi Agnieszka SzulimTVN

To pierwszy serial pokazujący kulisy pracy szefów kuchni oparty na autorskim scenariuszu TVN. Jego główny bohater, Jacek Majchrzak (Wojciech Zieliński), to niezwykle utalentowany kucharz, obdarzony wyjątkowym zmysłem i smakiem. Trzydziestolatek jest na kulinarnym szczycie, gdy podejmuje decyzję, aby postawić wszystko na jedną kartę. Zamyka za sobą drzwi renomowanej restauracji. Porzuca także piękną i zmysłową Wiolę (Weronika Książkiewicz), menedżerkę, do tej pory także swoją życiową partnerkę. Teraz liczą się tylko jego marzenia.

By zrealizować swój plan, Jacek musi zdobyć pieniądze na nowy lokal. Nie może jednak liczyć na wsparcie rodziny. Jego surowy ojciec, Marian Majchrzak (Jan Frycz), nigdy nie pogodził się z wyborem syna. Jacek może jednak polegać na swoich oddanych współpracowników i przyjaciół – Zuzę (Joanna Jarmołowicz) oraz Patryka (Piotr Głowacki). Wraz z nimi otwiera wymarzoną restaurację.

Serial "Na noże"
Serial "Na noże"TVN

Ta decyzja otwiera ostrą rywalizację z innym znanym kucharzem Darkiem (Piotr Stramowski), miłośnikiem wyrafinowanej kuchni molekularnej. Każdy z nich ma swoją wizję i swoje smaki. Czy podążanie za własnymi marzeniami przyniesie Jackowi nie tylko sukces, ale również długo wyczekiwane szczęście i wewnętrzną harmonię?

Wojciech Zieliński i Piotr Stramowski w serialu "Na noże"TVN

"ŚLUB OD PIERWSZEGO WEJRZENIA", OD 5 WRZEŚNIA, PONIEDZIAŁEK 22.30

Nowy program w ramówce TVN "Ślub od pierwszego wejrzenia" to budzący na całym świecie skrajne emocje miłosny eksperyment. Jego bohaterami są osoby, które do tej pory nie znalazły drugiej połówki, ale wciąż marzą o wielkiej miłości. W jej znalezieniu pomoże tym razem nie swatka czy portal randkowy, lecz specjaliści: prof. Bogusław Pawłowski, kierownik Katedry Biologii Człowieka Uniwersytetu Wrocławskiego, od lat badający preferencje w doborze partnerów, seksuolog Monika Staruch oraz psycholog dr Piotr Mosak.

Testy psychologiczne, wielogodzinne rozmowy, analiza zapachu i wymiarów... to naukowe wytyczne do znalezienia idealnego partnera. Eksperci programu przejrzą setki kwestionariuszy osobowych, zdjęć i wyników badań w poszukiwaniu idealnych par. Ci uczestnicy programu, którym zdaniem naukowców uda się dopasować partnera czy partnerkę, będą mogli poznać ich dopiero w dniu ślubu.

"Ślub od pierwszego wejrzenia"
"Ślub od pierwszego wejrzenia"TVN

Na tych, którym wystarczy odwagi, by powiedzieć "tak" nieznajomej osobie, czeka podróż poślubna oraz wspólne mieszkanie. Miłosny eksperyment potrwa miesiąc. Po tym czasie każda z par będzie musiała podjąć decyzję, czy chce dalej budować wspólną przyszłość. Jaki będzie finał tego kontrowersyjnego doświadczenia? Czy naukowe podejście do miłości sprawdzi się w praktyce, a wybory ekspertów okażą się strzałem w dziesiątkę?

"19+", OD LISTOPADA

Eksperci programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"TVN

"19+" to produkcja z gatunku scripted docu, która opowiada historie absolwentów klasy maturalnej, próbujących odnaleźć się w dorosłym świecie. Sceny przedstawiające perypetie bohaterów przeplatane są komentarzami pojawiającymi się na videoblogu głównej bohaterki Melanii.

Dziewczyna marzy o karierze aktorskiej. Jej najlepsza przyjaciółka to ambitna i skoncentrowana na przyszłej karierze lekarskiej Lena. Pasją Sebastiana jest taniec, a własne studio spełnieniem marzeń. Niestety, napotka trudności przy realizacji tego przedsięwzięcia. Luźne podejście do życia charakteryzuje Oskara. Chłopak lubi dobrą zabawę, więc świetnie odnajduje się w pracy barmana w klubie. Przyjaciele wątpią, czy kiedykolwiek się ustatkuje. Najbardziej odpowiedzialni z grupy znajomych wydają się być Kasia i Rafał. To licealne mażeństwo, które musi podołać trudnemu wyzwaniu – wychowaniu dziecka. Widzowie poznają również szaloną parę Jolę i Irka, przyszłą prawniczkę Lucy, zakręconą Alę, ekscentrycznego studenta informatyki Kacpra, romantyka Staszka oraz Kamila, któremu rodzice zaplanowali życie w najdrobniejszych szczegółach. Przyjaciele zamieszkają razem, by wspierać się i wspólnie stawiać pierwsze kroki w dorosłość.

"19+"
"19+"TVN

W jesiennej ramówce TVN na widzów czekają kolejne edycje znanych już programów oraz kolejne odcinki ulubionych seriali:

Bohaterowie "19+"TVN

"MAM TALENT", OD 3 WRZEŚNIA, SOBOTA 20:00

"KUCHENNE REWOLUCJE", OD 1 WRZEŚNIA, CZWARTEK 21:30

"MASTERCHEF", OD 4 WRZEŚNIA, NIEDZIELA 20:00

"TOP MODEL" , OD 6 WRZEŚNIA, WTOREK 21:30

"KUBA WOJEWÓDZKI", OD 13 WRZEŚNIA, WTOREK 22:30

"DZIEŃ DOBRY TVN", PONIEDZIAŁEK - SOBOTA 8:00-10:55; NIEDZIELA 8:30-11:00

"NA WSPÓLNEJ", PONIEDZIAŁEK - CZWARTEK 20:15

"DRUGA SZANSA", OD 5 WRZEŚNIA, PONIEDZIAŁEK 21:30

"SINGIELKA", PONIEDZIAŁEK - CZWARTEK 20:55

"SZPITAL", OD 1 WRZEŚNIA, PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK 18:00

"SZKOŁA", OD 1 WRZEŚNIA, PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK 16:00

"UKRYTA PRAWDA", PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK 17:00

"UGOTOWANI", OD 11 WRZEŚNIA, NIEDZIELA 18:00

"KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA", OD 11 WRZEŚNIA, NIEDZIELA 11:00

"ROZMOWY W TOKU", OD 1 WRZEŚNIA, PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK 15:00

"CO ZA TYDZIEŃ", OD 4 WRZEŚNIA, NIEDZIELA 11:35

Serial "Druga szansa"
Serial "Druga szansa"TVN

Na antenie TVN nie zabraknie informacji i programów interwencyjnych:

Kolejna edycja "Mam talent"
Kolejna edycja "Mam talent"TVN

"FAKTY", CODZIENNIE O 19:00

"UWAGA!", PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK 19:50, NIEDZIELA 19:45

"SUPERWIZJER", OD 6 WRZEŚNIA, WTOREK 23:30

Nie tylko w telewizji

Nie zabraknie "Faktów" TVN
Nie zabraknie "Faktów" TVNTVN

Wiele nowości czeka na widzów również w player.pl:

#niemażeniemogę , OD SIERPNIA

Program, w którym trenerka Kasia Wolska udowadnia, że warto walczyć i pokonywać swoje słabości. Mimo iż jest specjalistką, wciąż może i chce się doskonalić, próbować nowych dyscyplin oraz przezwyciężać strach czy lenistwo.

W kolejnych odcinkach najnowszego show podejmie inne wyzwanie – zmierzy się z nową dla siebie konkurencją lub spróbuje pobić dotychczasowe wyniki. Wśród nich runmaggedon, kitesurfing, wakesurfing, boks tajski, wspinaczka i parkour. Po tygodniu treningów podejmie rywalizację z mistrzem w danej konkurencji. W każdym odcinku udowodni, że podnoszenie umiejętności, bez względu na to, na jakim poziomie jesteśmy, nie przychodzi łatwo, wymaga pracy i samozaparcia. 6 odcinków do obejrzenia wyłącznie na player.pl.

"PARA NIE DO PARY", OD WRZEŚNIA

Prowadząca Kasia WolskaTVN

To pierwszy serial w Polsce nakręcony w innowacyjnej technologii 360 stopni. Dzięki kamerze, która nieustannie rejestruje gwiazdy serialu z kilku ujęć jednocześnie, mamy możliwość dowolnego przesuwania obrazu w różne strony i decydowania, na którego z aktorów chcemy spojrzeć w danym momencie.

W rolach głównych wystąpią Magdalena Różczka oraz Paweł Małaszyński. Aktorzy grają małżeństwo, które musi zmierzyć się z różnymi sytuacjami codzienności. W obsadzie również m.in.: Małgorzata Socha, Katarzyna Bujakiewicz czy Wojciech Mecwaldowski. 5 odcinków do obejrzenia wyłącznie na player.pl

"WSZYSTKIE TEORIE DARWINA", OD PAŹDZIERNIKA

"Para nie do pary"TVN

"Wszystkie teorie Darwina" to nie tylko seria skeczy wyróżniających się niebanalnym poczuciem humoru. To przede wszystkim podróż po różnych epokach historycznych i tajemniczych miejscach, gdzie rozgrywają się rozmaite scenki, na które należy patrzeć z przymrużeniem oka. Program poprowadzą Marek Hucz i Jan Jurkowski – założyciele Grupy Filmowej Darwin. 5 odcinków do obejrzenia wyłącznie na player.pl.

"1 NA 1 WALKA NA STYLE", OD PAŹDZIERNIKA

"Wszystkie teorie Darwina"TVN

W "1 na 1 walka na style" widzowie player.pl zobaczą rywalizację mistrzów reprezentujących dwie zupełnie skrajne sztuki walki. Program skupia się na kontrastach między poszczególnymi dyscyplinami, a dobór zawodników opiera się na przeciwieństwach w sposobie walki, strojach czy obowiązującym regulaminie. Podobnej zasadzie doboru podlegali prowadzący. W tej roli wykwalifikowany znawca bijatyk oraz gwiazda Internetu i social mediów.

6 odcinków do obejrzenia wyłącznie na player.pl.

"SELFIE LIFE", OD LISTOPADA

Tomasz Oświeciński w "1 na 1 walka na style"TVN

To mini serial pokazujący luksusowe życie bogatych i pewnych siebie nastolatków z tzw. pokolenia selfie. Kamery niemal na każdym kroku będą towarzyszyć grupie skupionych na sobie, pozornie bezproblemowych warszawiaków, którzy dzięki fortunom rodziców żyją i bawią się. Widzowie zobaczą również materiały samodzielnie przygotowane przez uczestników, m.in. dziesiątki selfie, a na nich prywatne śmigłowce, jachty, gadżety najdroższych marek i samochody.

Zamiana ról, pierwsze wakacje za granicą

"Selfie life"TVN

Nowości nie zabraknie również w TTV:

"KOSSAKOWSKI. BYĆ JAK...", SOBOTA 22:00

Przemek Kossakowski w nowym, autorskim programie przejdzie całkowitą metamorfozę fizyczną oraz psychiczną. Wejdzie w skórę i życie osób znanych z pierwszych stron gazet.

Program ma formułę śledztwa wokół najważniejszych wydarzeń z życia bohatera odcinka. Przemek Kossakowski spróbuje poznać swojego gościa tak blisko, jak to tylko możliwe – od stylu ubierania się i mówienia, po najważniejsze wybory życiowe.

"DAMY I WIEŚNIACZKI.PL", CZWARTEK 22:00

Przemek Kossakowski w nowym programie TTVTVN

Dwie kobiety z dwóch krańcowo różnych światów zamienią się rolami i życiem. Bogate, pewne siebie i zadbane polskie damy pojadą na głęboką prowincję. Niektóre z nich po raz pierwszy w życiu. Tam czeka je ciężka, fizyczna praca, wstawanie z kurami i bieda na każdym rogu W tym samym czasie dziewczyny z prowincji, które na co dzień ledwo wiążą koniec z końcem, zasmakują luksusu. Życie na bogato to ostatnia rzecz, której się spodziewały. Czy drogie kosmetyki, apartamenty i markowe ubrania zrobią na nich wrażenie?

"ANATOMIA GŁUPOTY WEDŁUG DOROTY WELLMAN", ŚRODA 22:00

"Damy i wieśniaczkiTVN

Dorota Wellman pokaże, jak w oparciu o zdrowy rozsądek i nauki ścisłe uczyć się na cudzych błędach. Zajmie się śmiesznymi i absurdalnymi na pierwszy rzut oka filmikami z sieci. Przypadki ludzkiej bezmyślności zostaną skonfrontowane z opinią prowadzącej. Widzowie dowiedzą się, gdzie leży granica między odwagą, ciekawością świata a głupotą i czy można naukowo wytłumaczyć każde szaleństwo.

"PIERWSZY RAZ ZA GRANICĄ...", PIĄTEK 22:00

Dorota Wellman w nowym programieTVN

Podróżowanie wydaje się być proste, dostępne i na wyciągnięcie ręki. Okazuje się jednak, że co czwarty Polak nigdy nie był za granicą, a tylko co trzeci ma ważny paszport, jak wynika z sondażu CBOS.

W docu-reality "Pierwszy raz za granicą" w każdym odcinku dwie pary z różnych środowisk i pokoleń wybiorą się na pierwsze w ich życiu wakacje za granicą. Widzowie podpatrzą, jak podróżnicy przebrną przez odprawę bagażową na lotnisku, czy smakuje im kanapka z jajkiem na plaży Costa Brava oraz jak poradzą sobie z tubylcami w egzotycznej lokalizacji.

O dobre samopoczucie wyjeżdżających zadba prowadzący Janek Pirowski, znany widzom TTV z programu "W trasie" oraz z autorskich audycji w radiu Eska.

"10 ZADAŃ SPECJALNYCH MICHELA MORANA", SOBOTA 10:00

Prowadzący "Pierwszy raz za granicą"TVN

Michel Moran, juror polskiej edycji "MasterChef" i "MasterChef Junior", tym razem wystąpi w innej roli. W TTV zaprezentuje, jak przygotować posiłek na specjalne okazje. Program łączy naukę gotowania i zabawę z widzem. W jakiej kolejności przyrządzać dania? Jak łączyć smaki tak, aby do siebie pasowały i były pomysłowe? Michel Moran będzie przygotowywał cały kilkudaniowy posiłek jednocześnie. W ten sposób pokaże, że gotowanie na specjalną okazję wcale nie oznacza spędzenia w kuchni połowy dnia. Z jego pomocą spektakularny efekt można osiągnąć w godzinę.

"DZIEŃ, W KTÓRYM POJAWIŁA SIĘ FORSA"

Michel Moran w innej roliTVN

Bohaterami programu będą ludzie, którym los często nie sprzyjał. Tym razem jednak ktoś majętny wyciągnie do nich rękę i podaruje im wysoką, jak na polskie warunki, kwotę.

Czy niespodzianka w postaci łatwych pieniędzy rozwiąże ich problemy? Przez miesiąc wybranej rodzinie będzie towarzyszyć kamera i obserwować, jak uczestnicy odnajdują się w nowej, zaskakującej rzeczywistości. Dla uczestników programu przewodnikiem będzie Dorota Wellman. Prowadząca będzie im służyć niezbędnym wsparciem, a w razie potrzeby i na wyraźną prośbę bohaterów programu doradzi, jak z głową rozdysponować gotówkę.

Na antenę TTV wrócą znane już widzom programy: "USTERKA", WTOREK 22:00 "BETLEJEWSKI. PROWOKACJE", NIEDZIELA 22:00 "TESTERZY", WTOREK 20:00 "GOGGLEBOX. PRZED TELEWIZOREM", PONIEDZIAŁEK 22:00 "DE FACTO", CZWARTEK 20:00 "EXPRESS", PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK 15:45, 17:45, 19:45, 21:45 ; SOBOTA –NIEDZIELA 9:45, 15:45, 17:45 i 19:45

"UWAGA! PO UWADZE", PONIEDZIAŁEK 20:10

Niesamowite hotele, świat modelek, rankingi

Nowe programy pojawią się również na antenie TVN Style.

"HOTELE MARZEŃ"

Anna Dereszowska wraz z kamerą TVN Style odwiedziła niesamowite, luksusowe punkty na mapie całego świata, w których można wypocząć i nacieszyć się oryginalnymi propozycjami dla szukających wrażeń turystów. Na jej trasie znalazły się komfortowe, ekologiczne domki inspirowane ptasimi gniazdami oraz prawdziwa marokańską twierdza przekształcona w ekskluzywny hotel. Prowadząca odwiedziła także luksusową, wietnamską "wioskę rybacką", w której wakacje spędza Angelina Jolie z rodziną i namibijską "lodge" położoną na środku pustyni. Warto je zobaczyć choćby z pilotem w ręku na domowej kanapie.

"W DOBRYM STYLU", OD 3 WRZEŚNIA, SOBOTA 17:30

Prowadząca Anna DereszowskaTVN

Większość z nas żyje w biegu i ma bardzo mało czasu na życie domowe. Zorganizowanie przyjęcia urodzinowego dla dziecka staje się przedsięwzięciem nie do pokonania. Podobnie jak spakowanie się na miesięczny wyjazd do jednej walizki. W mieszkaniu panuje bałagan nie do opisania, a w lodówce leży tylko zepsuty jogurt. Małgorzata Rozenek wraz ze swoimi gośćmi i ekspertami z różnych dziedzin podpowie gotowe rozwiązania na wiele domowych problemów. Jak szybko przyrządzić efektowne i pyszne danie, kiedy pojawiają się niespodziewani goście? Co zrobić, żeby dziecko nauczyło się robienia porządków? Jak zrobić automatyczną konewkę, która podleje nasze rośliny?

"PYSZNE PERU"

Małgorzata Rozenek w programie "W dobrym stylu"TVN

To kolejny z serii dokumentów TVN Style, który odsłoni przed widzami tajniki kuchni o bogatej tradycji.

Tym razem w podróż do odległego zakątka świata wyruszyła Magda Gessler. Słynna restauratorka odwiedziła między innymi Limę, zwaną nową kulinarną stolicą świata. Krzyżują się w niej tradycje kuchni andyjskiej, amazońskiej i smaki charakterystyczne dla wybrzeży Pacyfiku.

W Peru Magda Gessler przygotowała tradycyjne indiańskie danie "pachamanca", łowiła ośmiornice, poznała recepturę najlepszego "ceviche" – narodowej potrawy z surowej ryby, odwiedziła lokalne targi i spróbowała egzotycznych owoców.

"HISTORIE WIĘZIENNE"

"Pyszne Peru" z Magdą GesslerTVN

W czasie realizacji dokumentu o smakach Ameryki Południowej Magda Gessler poznała historię Maćka, trzydziestoletniego Polaka, który został złapany przez peruwiańską policję z kilogramem kokainy w żołądku. Przez sześć lat przeżywał prawdziwy koszmar w jednym z najcięższych i najbardziej okrutnych więzień w Peru. Regularnie doświadczał tam brutalnej przemocy. Na jego oczach zabijano ludzi. W obawie o własne życie musiał pozostawać na usługach więziennych bossów. Pomimo zakończenia odsiadki, ciągle żyje w paraliżującym strachu przed zemstą ze strony gangów narkotykowych. Zgodził się opowiedzieć swoją historię.

"SUBIEKTYWNY RANKING NAJ", OD 7 WRZEŚNIA, ŚRODA 22:25

"Historie więzienne"TVN

NAJdłuższe, NAJwiększe, NAJcięższe, NAJwęższe, NAJdroższe, NAJstarsze. Kobiece rekordy świata w jednym programie. Po świecie nietuzinkowych wyczynów oprowadzi widzów Anna Nowak-Ibisz.

Która kobieta ma najdłuższe włosy na świecie? Jak wygląda kobieta, która pobiła rekord w liczbie zrobionych operacji plastycznych? W programie nie zabraknie polskich akcentów. To właśnie Polka jest uważana za najbardziej zakręconą dziewczynę na świecie. W ciągu jednej minuty potrafi trzysta czterdzieści dwa razy obrócić się na łyżwach.

"MODELKI 3.0"

Prowadząca program Anna Nowak-IbiszTVN

Trzy generacje modelek. Paryż, Mediolan, Warszawa. Światowe wybiegi, ekskluzywne bankiety, ciekawi ludzie, ale także ciągłe życie na walizkach, wyczerpujące sesje zdjęciowe w ekstremalnych warunkach i nieregularne zarobki. Jak naprawdę wygląda świat wielkiej mody? Sprawdzi to znana modelka Renata Kaczoruk.

Zapyta najbardziej znane polskie twarze modelingu o ich życie, plany na przyszłość, największe wyzwania i trudy wykonywanego zawodu.

Dokument "Modelki 3.0" pokaże także, jak świat mody zmienił się w ciągu ostatnich piętnastu lat.

"BEZ PLANU"

Prowadząca Renata KaczorukTVN

"Bez planu" to program dla pasjonatów gotowania, jedzenia, podróżowania oraz nietypowych sposobów poznawania świata. Razem z widzami TVN Style dziennikarka oraz wielbicielka podróży i dobrej kuchni Hanna Lis wyruszy w poszukiwaniu nietuzinkowych smaków, wyjątkowych ludzi i fantastycznych miejsc. Odwiedzi m.n. Włochy, Szwecję, Portugalię czy Rumunię.

Najbardziej charakterystycznych regionalnych specjałów prowadząca będzie wypatrywać w małych, ukrytych przed turystami restauracjach i jadłodajniach. Porozmawia z dostawcami produktów, odwiedzi producenta wina i wstąpi do przydomowej wytwórni serów. Zajrzy także na lokalne bazary, gdzie spróbuje potraw przyrządzanych i sprzedawanych na ulicy.

"MAGIA Y"

Znany polski iluzjonista i mentalista – Magik Y swoimi trikami podbił już Internet. Teraz przyszła pora na telewizję. Iluzjonista w każdym odcinku spotka się z trzema gwiazdami ze świata show biznesu. Z jedną z nich umówi się w miejscu publicznym, z drugą w domu. Kolejnej zaproponuje spotkanie w specjalnie zaaranżowanym do tego pomieszczeniu. Znikające przedmioty i zwierzęta to dopiero początek. Okaże się, że czytanie w myślach i prowadzenie samochodu z zamkniętymi oczami jest możliwe. Podobnie jak zrobienie tatuażu za pomocą samego dotyku.

"SZTUKA UWODZENIA"

Magik Y w programie TVN StyleTVN

Randkowanie to temat, na który można rozmawiać godzinami. Eksperci oraz znani komentatorzy ze świata show biznesu w nowym programie "Sztuka uwodzenia" odpowiedzą widzom, jak najlepiej ubrać się na randkę oraz podadzą listę rzeczy, których założyć na pewno nie można. Podzielą się także swoimi opiniami na temat tego, jak powinno się zacząć, a jak skończyć pierwsze spotkanie. Zdradzą też parę magicznych trików, które pomogą zagubionym podbić serca swoich wymarzonych partnerów.

"BEZ SKAZY", OD 31 SIERPNIA, ŚRODA 22.55

Program "Bez skazy" wraz z ekspertką, właścicielką SkinClinic Katarzyną Chwedoruk, podpowie widzom, jak mądrze korzystać z medycyny estetycznej. Obnaży działanie niekompetentnych kosmetyczek i lekarzy. Weźmie pod lupę popularne preparaty i reklamowane kosmetyki. Odpowie na nurtujące pytania dotyczące cen poszczególnych zabiegów. Eksperci opowiedzą również o ryzyku, jakie wiąże się z korzystaniem z tego rodzaju usług.

W programie pojawi się także mistrzyni makijażu Anna Orłowska, która podpowie, jak umalować się na różne okazje i zatuszować wszelkie niedoskonałości.

"SHOWBIZ INFO", SOBOTA, 27 SIERPNIA, kolejne odcinki NIEDZIELA

Nowy program "Bez skazy"

Która gwiazda jest teraz na topie? Jaki będzie najbardziej gorący hit serialowy jesieni? Kto, z kim i dlaczego? Agnieszka Jastrzębska, dziennikarka i reporterka DDTVN w nowym programie TVN Style "ShowBiz Info" podzieli się z widzami tym, co na czerwonym dywanie piszczy.

Powrócą też znane i lubiane programy:

"AFERA FRYZJERA", OD 3 WRZEŚNIA, SOBOTA 15:00

"APETYT NA MIŁOŚĆ", OD 4 WRZEŚNIA, NIEDZIELA 22:15

"DOROTA WAS URZĄDZI", OD 3 WRZEŚNIA, SOBOTA 16:45

"I NIE OPUSZCZĘ CIĘ AŻ DO ŚLUBU", OD 4 WRZEŚNIA, NIEDZIELA 13:30

"NIEZWYKŁE PRZYPADKI MEDYCZNE"

"IDEALNA NIANIA", OD 4 WRZEŚNIA, NIEDZIELA 10:45

"MAGIEL TOWARZYSKI", OD 3 WRZEŚNIA, SOBOTA 22:30

"PANI GADŻET", OD 1 WRZEŚNIA, CZWARTEK 22:25

"SABLEWSKIEJ SPOSÓB NA MODĘ", OD 4 WRZEŚNIA, NIEDZIELA 12:15

"ŻYCIE BEZ WSTYDU", OD 2 WRZEŚNIA, PIĄTEK 22:30

"WIEM, CO JEM I WIEM, CO KUPUJĘ", OD 4 WRZEŚNIA, NIEDZIELA 11:30

"W ROLI GŁÓWNEJ", OD 5 WRZEŚNIA, PONIEDZIAŁEK 22:25

Najlepsze samochody, kilkutonowe ciężarówki, zakup pierwszego auta

Nowości przygotował również TVN Turbo:

"MEGATRANSPORTY", OD 1 WRZEŚNIA, CZWARTEK 22:15

Skomplikowane procesy logistyczne podczas planowania tras, przeszkody mnożące się w szalonym tempie. W programie "Megatransporty" widzowie zobaczą od kulis polskich kierowców, którzy na co dzień pracują za kółkiem kilkutonowych ciężarówek i przewożą ponadgabarytowe ładunki.

"JAK TO SIĘ STAŁO?", OD 31 SIERPNIA, ŚRODA 22:45,

"Megatransporty" w TVN TurboTVN

Każdego dnia do sieci trafia aż 85 tysięcy amatorskich filmików. Jedni pokazują w nich swoje wyjątkowe umiejętności i chwalą się swoimi niespotykanymi talentami. W innych z kolei nagraniach ludzka głupota wygrywa pojedynek z rozsądkiem.

Odpowiedzi na pytanie "Jak to się stało?", że się nie udało, poszuka Filip Chajzer. Na własnej skórze spróbuje tych wszystkich szalonych rzeczy oraz wyjaśni naukowo przyczynę porażki lub sukcesu.

"DEBEŚCIAKI", OD 4 WRZEŚNIA, NIEDZIELA 15:45

Prowadzący Filip ChajzerTVN

Zderzenie opinii dwóch motoryzacyjnych dziennikarzy. Patryk Mikiciuk i Adam Kornacki w nowym programie ocenią najlepsze ich zdaniem samochody w danych kategoriach. Pokażą najlepsze auta z Francji, Niemiec, czy Japonii. Pojawią się hot hatche i limuzyny, pojazdy o wartości od kilku tysięcy do kilku milionów złotych. Będą samochody współczesne, te wyciągnięte prosto z salonu i prawdziwe legendy. Dwójka prowadzących podda je serii testów, żeby wybrać jednego zwycięzcę.

"WYPAD Z KRAJU", OD 3 WRZEŚNIA, SOBOTA 13:45

Patryk Mikiciuk i Adam Kornacki w programie "Debeściaki"TVN

Cel Kuby Bielaka w programie to przygotowanie turboprzewodnika dla zmotoryzowanych i ciekawych świata. Odwiedzi Serbię, Albanię, Bułgarię, Azerbejdżan, Armenię i Gruzję. Sprawdzi, w jakim państwie można wylądować na 15 dni w areszcie za posiadanie antyradaru. gdzie za jazdę po alkoholu trzeba zapłacić średnią miesięczną pensję oraz dokąd wybrać się, gdy chcemy znaleźć atrakcyjnego oldtimera w dobrej cenie. Nie zabraknie opowieści o nietypowych przepisach drogowych i oryginalnych zwyczajach kierowców.

"WSZYSTKO CO NAJ...", OD 4 WRZEŚNIA, NIEDZIELA 17:45

Prowadzący Kuba BielakTVN

Przegląd niesamowitych ciekawostek przedstawi ekspert Karol Wójcicki. Będą najwyższe budynki na kuli ziemskiej i najmniejsze przedmioty stworzone przez człowieka. Opowie także o najwyższych wygranych na loterii i o najdroższych rzeczach, na które stać tylko najbogatszych. Krótko mówiąc, widzowie TVN Turbo znajdą tutaj: "Wszystko co naj...".

Karol Wójcicki w programie "Wszystko co najTVN

"PROJEKT WARSZTAT", OD 3 WRZEŚNIA, SOBOTA 18:15

Ekspert, konsultant i doradca techniczny Łukasz Ryś wyrusza, by pomóc punktom naprawy pojazdów. Bez owijania w bawełnę wyda swoją opinię o serwisie i mechanikach. Wyjaśni właścicielom, co robią źle i dlaczego biznes się nie kręci. Da wskazówki, jak skutecznie rozwiązać problemy oraz zadba o zaopatrzenie warsztatów w niezbędne narzędzia. Krótko mówiąc, Łukasz i jego ekipa zrobią wszystko, żeby uczynić z pracowników specjalistów najwyższej klasy oraz stworzyć miejsce przyjazne dla klientów i przede wszystkim samochodów.

"Projekt warsztat"TVN

"ZAKUP KONTROLOWANY: PIERWSZY SAMOCHÓD", OD 2 PAŹDZIERNIKA, NIEDZIELA 15:45

Zakup pierwszego samochodu to spełnienie marzeń dla każdego młodego kierowcy. Z pomocą właścicielom przyjdzie Adam Kornacki. Doradzi, jakie auto będzie najlepsze dla świeżo upieczonych rodziców, aktywnego singla czy młodej osoby rozkręcającej swój pierwszy biznes. Młody kierowca musi wziąć pod uwagę wiele czynników – cenę, bezpieczeństwo czy funkcjonalność.

"BEZWYPADKOWA OKAZJA"

Prowadzący Adam KornackiTVN

W "Bezwypadkowej okazji" o tym, jak w przydomowych warsztatach handlarzy powstają "prawdziwe okazje". Eksperci, m.in. Adam Klimek i Krzysztof Róg, pokażą losy wymarzonego, używanego auta. Od momentu zakupu powypadkowego egzemplarza, przez wszelkie naprawy umożliwiające ukrycie jego przeszłości, aż po dostosowanie wyposażenia do wymagań nowego klienta i końcową sprzedaż. Zdemaskują metody handlarzy-oszustów, którzy nie tylko przekręcają liczniki, ale także podrabiają dokumenty i historię samochodu czy składają auto z kilku egzemplarzy, idealnie tuszując powypadkową przeszłość.

Powrócą też znane już wcześniej programy:

"Bezwypadkowa okazja"TVN

"SAMOCHÓD MARZEŃ: KUP I ZRÓB", OD 2 PAŹDZIERNIKA, NIEDZIELA 10:30

"NOWY GADŻET", OD 18 września, NIEDZIELA 13:30

"WOJNY SAMOCHODOWE", OD 4 WRZEŚNIA, NIEDZIELA 14:00

"101 NAPRAW", OD 5 WRZEŚNIA, PONIEDZIAŁEK 22:15

"AUTOMANIAK", OD 2 PAŹDZIERNIKA, NIEDZIELA 11:30

"TURBO KAMERA", OD 6 WRZEŚNIA, WTOREK 22:15

Zapraszamy do oglądana. Bądźcie z nami!

Całe przemówienie Edwarda Miszczaka na prezentacji ramówki TVN
Całe przemówienie Edwarda Miszczaka na prezentacji ramówki TVNTVN

Autor: js/kk / Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości