Kultura i styl

Miss Polski na wózku. Zobacz sesję zdjęciową i przygotowania finalistek

Kultura i styl

Miss Polski na wózku. Zobacz sesję zdjęciową i przygotowania finalistek
DD TVNFinalistki Miss Polski na wózku w "Dzień Dobry TVN"

Piękne, inteligentne, z nieprawdopodobną energią. Dziesięć finalistek konkursu Miss Polski na wózku przygotowuje się do wielkiej gali, na której 4 sierpnia jedna z nich otrzyma koronę najpiękniejszej. "Dzień Dobry TVN" odwiedziło je w trakcie prac nad kreacjami, doborem makijażu i sesji do kalendarza, który zostanie wydany przy okazji organizacji konkursu.

WIĘCEJ NA STRONIE "DZIEŃ DOBRY TVN"

- Na wszystko trzeba uważać. Na rękę, na nogę, na materiał, na makijaż - mówi Katarzyna Lewera, która - podobnie jak wszystkie inne finalistki - jest zachwycona perspektywą startu w finale.

Gala, potem kalendarz

Styliści, choreografowie, fotografowie spędzili w tym tygodniu kilkadziesiąt godzin z dziewczynami, które pokonały 62 inne kandydatki w głosowaniu internetowym i teraz powalczą o tytuł.

- Są uśmiechnięte, pełne życia, przekazują energię - zachwala uczestniczki Miss Polski z 2012 r., Katarzyna Krzeszowska.

W trakcie gali panie pokażą się w dwóch stylizacjach - wieczorowej i codziennej, "miejskiej". - Być na wózku to nie jest koniec świata. Można mieć świetne życie i dużo robić - przekonuje Agnieszka Chrapkiewicz-Gądek, która na co dzień jest instruktorką nurkowania dla niepełnosprawnych.

- Chcemy zarazić społeczeństwo energią, którą mamy - zapowiada z kolei organizatorka konkursu, Agnieszka Gidzińska.

Autor: adso//bgr / Źródło: Dzień Dobry TVN

Źródło zdjęcia głównego: DD TVN

Pozostałe wiadomości