Kultura i styl

Magazyn TVN24 na Facebooku, Instagramie i Twitterze. Polub, obserwuj, dyskutuj

Kultura i styl

Magazyn TVN24Magazyn TVN24 w mediach społecznościowych

Interesujące wywiady, wnikliwe analizy i ciekawe reportaże do przeczytania i zobaczenia również na kontach społecznościowych Magazynu TVN24. Zapraszamy do polubienia i śledzenia profili na Facebooku, Instagramie i Twitterze!

Nowe wydanie Magazynu TVN24, którym co tydzień się z Wami dzielimy, to podsumowanie najważniejszych wydarzeń minionego tygodnia, z ich wnikliwą analizą i odpowiedzią na najbardziej frapujące pytania. To także różne oblicza świata i ludzi, które opisujemy w naszych reportażach. Magazyn TVN24 to także interesujące rozmowy i komentarze ze świata gospodarki, sportu i kultury.

Polub, obserwuj, dyskutuj

By dać Wam możliwość dyskusji, dzielenia się tekstami z innymi użytkownikami i poznania autorów naszych tekstów, materiały z każdego wydania zamieszczane są na kontach społecznościowych Magazynu TVN24. Dzięki nim jako pierwsi dowiadujecie się również, o czym opowiemy w kolejnej odsłonie.

Zapraszamy do polubienia naszego konta na Facebooku, śledzenia nas na Twitterze i Instagramie. Wystarczy kliknąć "Polub stronę", "Follow" i "Obserwuj" na poniższych grafikach.

Autor: nb\mtom / Źródło: www.magazyn.tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Magazyn TVN24

Pozostałe wiadomości