Kultura i styl

"Widzowie nas polubili, to najlepiej oglądany polski film tego lata"

Kultura i styl

Maciej Stuhr we "Wstajesz i weekend" w TVN24 zdradził kulisy pracy nad filmem
Maciej Stuhr we "Wstajesz i weekend" w TVN24 zdradził kulisy pracy nad filmemtvn24
wideo 2/5

Plan to jednak mimo wszystko jest ciężka robota, ale było cudownie w Krakowie i w cudownym gronie seniorów, z którymi każde spotkanie jest fantastycznie - mówił we "Wstajesz i weekend" w TVN24 Maciej Stuhr o kulisach pracy nad filmem "Na bank się uda". To najnowsza komedia kryminalna Szymona Jakubowskiego, w której w role główne wcielili się Marian Dziędziel, Lech Dyblik, Adam Ferency i Maciej Stuhr. - Film jest dość oryginalny o charakterze rozrywkowym, typowo letnim - dodał aktor.

"Na bank się uda" to najnowsza komedia kryminalna Szymona Jakubowskiego. Film opowiada o trzech starszych panach, którzy dokonują napadu na bank. W maskach na twarzy, pod okiem kamer monitoringu wchodzą do banku i włamują się do podziemnego sejfu. W role główne wcielili się m.in Marian Dziędziel, Lech Dyblik, Adam Ferency i Maciej Stuhr.

"To najlepiej oglądany polski film tego lata"

Stuhr we "Wstajesz i weekend" w TVN24 zdradził kulisy pracy nad filmem. - Plan to jednak mimo wszystko jest ciężka robota, ale było cudownie w Krakowie moim rodzinnym i w cudownym gronie seniorów, z którymi każde spotkanie jest fantastycznie - mówił.

Jak dodał, film jest "dość oryginalny o charakterze rozrywkowym, typowo letnim". - Może to nie jest komedia, ale komedia sensacyjna, bardzo ciekawie wątki się tam zaplatają. Widzowie nas polubili, to najlepiej oglądany polski film tego lata - zaznaczył.

Autor: kb//mtom / Źródło: tvn24

Źródło zdjęcia głównego: tvn24

Pozostałe wiadomości