TVN24 | Kultura i styl

Machine Gun Kelly i Megan Fox zaręczeni. "Wypiliśmy nawzajem własną krew"

TVN24 | Kultura i styl

Autor:
tmw\mtom
Źródło:
CNN News, NME
Machine Gun Kelly i Megan Fox są parą od 2020 roku
Reuters Archive/EPA/PAPMachine Gun Kelly i Megan Fox są parą od 2020 roku

Muzyk Machine Gun Kelly i aktorka Megan Fox ogłosili zaręczyny. Aktorka opublikowała wideo, na którym widać moment oświadczyn. "Powiedziałam tak, a potem wypiliśmy nawzajem własną krew" - poinformowała Fox. 

Raper Machine Gun Kelly (właściwie Colson Baker) i aktorka Megan Fox poinformowali o swoich zaręczynach, do których doszło 11 stycznia. Fox opublikowała wideo z momentu, w którym pod figowcem bengalskim Kelly uklękną przed nią i poprosił o rękę. Aktorka wspomniała o tym, jak siedzieli pod tym drzewem i chcieli jedynie "magii".

"I w jakiś sposób półtora roku później, po tym, jak wspólnie przeszliśmy przez piekło i śmialiśmy się razem bardziej niż myślałam, że to możliwe, poprosił mnie, żebym za niego wyszła" - napisała. "I tak jak w każdym wcześniejszym wcieleniu, jak i w każdym następnym, powiedziałam 'tak'… a później wypiliśmy nawzajem swoją krew" - relacjonowała. 

Portal NME przypomina, że Fox i Kelly poznali się na planie filmu "Midnight in the Switchgrass", w którym zagrał także Bruce Willis.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Będzie to pierwsze małżeństwo rapera, który z poprzedniego związku ma córkę. Fox wcześniej była żoną Briana Austina Greena, z którym ma trójkę dzieci.

Autor:tmw\mtom

Źródło: CNN News, NME

Źródło zdjęcia głównego: PAP/EPA

Pozostałe wiadomości