Historia "czarnej wdowy" Lady Gucci w nowym dokumencie discovery+ Originals

TVN24 | Kultura i styl

Autor:
red.
Źródło:
discovery+ Originals
"Lady Gucci: Historia czarnej wdowy" od 19 kwietnia dostępny w Playerzediscovery+ Originals
wideo 2/3
discovery+ Originals"Lady Gucci: Historia czarnej wdowy" od 19 kwietnia dostępny w Playerze

Ta wiadomość wstrząsnęła światem. W 1995 roku włoski biznesmen i były szef słynnego domu mody Maurizio Gucci został zastrzelony z zimną krwią w Mediolanie. Za zorganizowanie zabójstwa została skazana jego była żona Patrizia Reggiani, przez media okrzyknięta "czarną wdową". 26 lat później o kulisach jednego z najgłośniejszych morderstw we włoskiej historii opowiada sama oskarżona w nowym filmie dokumentalnym discovery+ Originals."Lady Gucci: Historia czarnej wdowy" zadebiutował 19 kwietnia w Playerze.

OGLĄDAJ "LADY GUCCI: HISTORIA CZARNEJ WDOWY" W PLAYERZE

Historia "czarnej wdowy" to opowieść o miłości, pożądaniu i krwawym morderstwie. Wyprodukowany przez Videa Next Station dokument "Lady Gucci: Historia czarnej wdowy" jest opowieścią o losach Patrizi Reggiani. W szczerej rozmowie z twórcami kobieta mówi o burzliwym związku z Guccim i morderczym spisku, a także o tym, jak wraca do normalnego życia po niemal 20 latach odsiadki.

Twórcy, dokładnie analizując historię Reggiani, dotarli także do jej przyjaciół i dziennikarzy, którzy rzucają nowe światło na wydarzenia sprzed lat. Wraz ze zdradą męża luksusowe życie Patrizi legło w gruzach. Gdy były mąż oświadczył, że zamierza ożenić się ze swoją kochanką, zrozpaczona żona wynajęła płatnego mordercę. Śledczym zajęło ponad dwa lata, aby ustalić kto stał za zabójstwem króla mody. Po 17 latach w więzieniu, w 2016 roku "czarna wdowa" została zwolniona warunkowo. Teraz po raz pierwszy ujawnia swoją historię.

"Lady Gucci: Historia czarnej wdowy" to film dokumentalny discovery+ Originals w Polsce dostępny jedynie na Playerze.

Historia "czarnej wdowy" w nowym dokumencie discovery+ Originalsdiscovery+ Originals

Autor:red.

Źródło: discovery+ Originals

Źródło zdjęcia głównego: discovery+ Originals