Kylie Minogue i Joshua Sasse ogłosili zaręczyny

Kultura i styl


Jedna z najpopularniejszych piosenkarek pop Kylie Minogue oraz brytyjski aktor Joshua Sasse ogłosili zaręczyny.

Po tygodniach spekulacji Kylie Minogue i Joshua Sasse oficjalnie ogłosili zaręczyny. Informację taką podają brytyjskie media. 47-letnia australijska piosenkarka oraz 28-letni brytyjski aktor są parą od sześciu miesięcy. Według BBC Sasse miał oświadczyć się Kylie w trakcie świąt Bożego Narodzenia.

Zaręczyny po sześciu miesiącach

„The Guardian” zwraca uwagę na fakt, że 47-letnia australijska piosenkarka poinformowała o zaręczynach kilkanaście godzin po tym, jak jej 28-letni partner doprowadził swoje fanki do szaleństwa nazywając Kylie narzeczoną. W „Daily Telegraph” pojawiła się krótka, oficjalna informacja.

Dwójka spotkała się po raz pierwszy we wrześniu zeszłego roku, kiedy Sasse występował w komedii muzycznej „Gallavant”. Od tego czasu Minogue kilkukrotnie wypowiadała się publicznie na temat swojego związku.

W minioną środę podczas rozdania nagród amerykańskiego magazynu „NME”, piosenkarka zwróciła uwagę mediów dużym pierścionkiem z diamentem, jaki pojawił się na jej palcu. Tego samego wieczoru Sasse w jednym z wywiadów nazwał swoją partnerkę narzeczoną.

Autor: tmw//gak / Źródło: The Guardian, BBC News