Kto odmówi pannie młodej? Nowy program w TVN7 i player.pl

TVN24 | Kultura i styl

Autor:
red.
Źródło:
player.pl

Niespodziewane oświadczyny i ślub marzeń przygotowany w trzy dni - to największe wyzwania, z jakimi zmierzą się bohaterki nowego programu TVN 7 "Kto odmówi pannie młodej?". W roli prowadzącej wystąpi Małgorzata Ohme. Każdy odcinek to historia odważnej kobiety, która bierze los w swoje ręce, pytając wybranka, czy się z nią ożeni.

- "Kto odmówi pannie młodej?" to pełen emocji format, w którym przełamujemy schematy i zrywamy z tradycyjnymi rolami w związku. To niezwykły program o relacjach, uczuciach i nadziei. Przejmujące historie bohaterów, odważne dziewczyny i ich bliscy. Jesteśmy przekonani, że widzowie pokochają ten format za jego autentyczność i dramaturgię każdego odcinka. Nasze bohaterki to bardzo silne i odważne kobiety. Osobiście mam nadzieję, że nikt nie odmówi pannie młodej - mówi Katarzyna Mazurkiewicz, szefowa TVN 7.

Niespodziewane zaręczyny i ślub przygotowany w trzy dni

Bohaterka każdego odcinka "Kto odmówi pannie młodej?" zaskoczy swojego partnera oświadczynami. Mężczyzna będzie miał chwilę na podjęcie decyzji o ślubie, który bohaterka programu przygotowała w trzy dni.

Na parę młodą w sali weselnej będzie już czekała rodzina i przyjaciele. Może się jednak zdarzyć tak, że kandydat na męża odmówi. Co wtedy? Jak zareaguje rodzina i czy kobiecie w ogóle wypada prosić mężczyznę o rękę?

Dziewczynom w trakcie całego procesu towarzyszyć będzie Małgorzata Ohme, gospodyni programu.

"Kto odmówi pannie młodej?" jesienią w TVN7 i w player.plTVN7

Autor:red.

Źródło: player.pl

Źródło zdjęcia głównego: TVN7