"Powinna zacząć się bać jego nastoletnich lat już teraz". Mark Hamill ostrzega księżną Kate przed księciem Louisem

Autor:
cia//mro
Źródło:
Independent, TVN24

Jednym z najszerzej omawianych elementów Platynowego Jubileuszu królowej Elżbiety było rozbrajające zachowanie małego księcia Louisa. Najmłodszy syn księżnej Kate i księcia Williama sprowokował nawet żartobliwy komentarz ze strony znanego z "Gwiezdnych wojen" Marka Hamilla.

W niedzielę 5 czerwca w mediach pojawiło się nagranie ukazujące księżną Cambridge i jej czteroletniego syna Louisa, którzy obserwowali paradę z okazji 70-lecia panowania królowej Elżbiety II. Na filmiku widać, jak mały książę gra na nosie swojej mamie, księżnej Kate. Zamyka jej też usta i pokazuje język. Krótki klip szybko stał się hitem internetu.

"Powinna zacząć się bać"

Wśród licznych komentarzy do niego znalazł się i ten autorstwa Marka Hamilla, który postanowił dać księżnej żartobliwe ostrzeżenie. "Myślę, że powinna zacząć się bać [jego] nastoletnich lat… JUŻ TERAZ" - napisał na Twitterze odtwórca roli Luke’a Skywalkera, odpowiadając na zamieszczony niżej fragment viralowego nagrania.

Być może było to subtelne nawiązanie do sagi "Gwiezdnych wojen", w której Anakin Skywalker z uroczego chłopca wyrasta na uosobienie zła, czyli Dartha Vadera. Sam fakt, że to Hamill, a nie ktoś inny poczynił taką uwagę, potrafi przywołać podobne skojarzenie, nawet jeśli pierwotnie nie było zamierzone.

Mark Hamill, Carrie Fisher i Harrison Ford w "Gwiezdnych wojnach"Disney

Rodzeństwo Louisa reaguje, a mały książę udaje lwa

Na innym filmiku z tego samego wydarzenia książę Louis wymachuje do tłumów, składając palce obu dłoni w symbol zwycięstwa "V". A siedzący parę miejsc dalej jego ośmioletni brat George skrywa na to twarz w dłoniach ze śmiechu i dziecięcego zażenowania - dokładnie jak na starszego brata przystało.

Siedmioletnia księżniczka Charlotte z kolei w pewnym momencie zaczęła żywo strofować Louisa, który nie reagował na próby przywołania go do porządku przez mamę. Widać to na jeszcze innym nagraniu, gdy mały książę siedzi już Kate na kolanach. Stamtąd też naśladował lwa, którego postać właśnie pojawiła się na paradzie.

Oficjalne obchody Platynowego Jubileuszu królowej Elżbiety II trwały cztery dni, od czwartku do ostatniej niedzieli.

Autor:cia//mro

Źródło: Independent, TVN24

Źródło zdjęcia głównego: BAKOUNINE, LINGTREN.COM/Shutterstock

Pozostałe wiadomości