Kultura i styl

Koncertu nie było, relacja jest. "George Michael zachwycił"

Kultura i styl

"Kronen Zeitung"Relacja z koncertu w austriackim dzienniku "Kronen Zeitung"

21 listopada w Wiedniu miał się odbyć koncert George'a Michaela, ale z powodu choroby artysty został odwołany. Nie przeszkodziło to jednak dziennikarce austriackiego dziennika "Kronen Zeitung" w napisaniu relacji z tego wydarzenia. - Michael w poniedziałkowy wieczór zachwycił szczególnymi piosenkami - czytamy w artykule.

Koncert miał odbyć w hali sportowej w stolicy Austrii. Na George'a Michaela czekały tysiące fanów - bilety zostały już dawno wyprzedane. Ale dwie godziny przed rozpoczęciem show okazało się, że gwiazdor się rozchorował i z podejrzeniem zapalenia płuc trafił do szpitala. Widowisko zostało przełożone.

George Michael w poniedziałkowy wieczór zachwycił szczególnymi piosenkami Fragment relacji z koncertu dziennika "Kronen Zeitung"

"Zachwycił publiczność"

Choć koncert się nie odbył, to austriacki dziennik wieczorem tego samego dnia opublikował obszerną relację z niego. Czytelnicy mogli obejrzeć nawet zdjęcia z tego wydarzenia.

Dziennikarka napisała m.in., że "George Michael wykonując poruszającą wersję utworu "Love Is A Losing Game" oddał pokłon Amy Winehouse". Oceniła, że z piosenki Rihanny "Russian Roulette" "zrobił swój własny utwór". Z relacji można dowiedzieć się też, że utwory "Freedom" i "I’m Your Man" oczarowały publiczność.

- Elegancja jego muzyki w połączeniu z niesamowitymi efektami świetlnymi, efektami 3D i malowidłami na płótnach zachwyciły całą publiczność - napisała dziennikarka.

Mimo, że artykuł ukazał się już kilka dni temu, na stronie internetowej gazety na próżno szukać przeprosin za tę wpadkę.

Źródło: bbc.co.uk, news.at

Źródło zdjęcia głównego: "Kronen Zeitung"

Pozostałe wiadomości