TVN24 | Kultura i styl

Bieber spotkał się z Macronem. Opublikował zdjęcie

TVN24 | Kultura i styl

Autor:
mart\mtom
Źródło:
People, Reuters

Piosenkarz Justin Bieber i jego żona Hailey Bieber pozowali do zdjęcia z prezydentem Francji Emmanuelem Macronem i jego żoną Brigitte Macron. Para celebrytów odwiedziła Paryż.

W poniedziałek 27-letni kanadyjski piosenkarz Justin Bieber udostępnił na Instagramie zdjęcie ze spotkania, które on i jego 24-letnia żona, supermodelka Hailey Bieber, odbyli z prezydentem Francji Emmanuelem Macronem i jego żoną Brigitte. Na zdjęciu, którego Bieber nie podpisał, zwycięzca Grammy uśmiecha się, stojąc obok Macrona, w marynarce, zapinanej na guziki koszuli i parze niebiesko-białych tenisówek. Hailey ma na sobie brązową sukienkę i szpilki.

Bieberowie nie podzielili się żadnymi szczegółami na temat powodu spotkania. Para przebywa w Paryżu na wycieczce.

Poniedziałek był dorocznym francuskim Fête de la Musique, czyli Dniem Muzyki – w Pałacu Prezydenckim odbyły się koncerty, które zgromadziły tłumy słuchaczy.

Również w poniedziałek prezydent Macron wraz z żoną uczestniczyli w otwarciu odnowionego 150-letniego centrum handlowego La Samaritaine. Po siedmioletniej przebudowie historyczny obiekt zostanie ponownie otwarty 23 czerwca i będzie mieścił hotel, restauracje i sklepy. Jego otwarcie, pierwotnie zaplanowane na zeszły rok, zostało opóźnione z powodu sytuacji kryzysowej związanej z koronawirusem.

Wraz ze spadkiem ilości zakażeń w większości krajów Europy Francja zaczęła znosić ograniczenia w połowie maja, ale zagranicznych podróżnych, zwłaszcza spoza Europy, wciąż nie ma wielu.

Autor:mart\mtom

Źródło: People, Reuters

Źródło zdjęcia głównego: instagram.com/justinbieber