Jolie i Pitt rozstają się?


Czy to koniec złotej pary Hollywood Angeliny Jolie i Brada Pitta? Plotkarska prasa rozpisuje się o ich wizycie u jednego z czołowych prawników rozwodowych i podpisaniu umowy co do podziału wartego kilkaset milionów dolarów majątku.

O całej sprawie informuje między innymi gazeta "News of the World".

Twierdzi ona, że para, mimo iż nie jest małżeństwem, zgodziła się na równy podział wartego kilkaset milionów dolarów majątku.

Jolie i Pitt mieli dogadać się też w sprawie opieki nad dziećmi, w przypadku, gdyby rzeczywiście miało dojść do rozstania. Aktorzy opiekują się szóstką dzieci; troje z nich jest adoptowane.

Rozstanie niedługo?

Jak podaje gazeta, powołując się na anonimowe źródło, z prawnikiem specjalizującym się w rozstaniach i rozwodach para spotkała się już w grudniu w Los Angeles. "News of the World" pisze o tym prawniku jako o "najlepszym w biznesie". Miał on przygotowac stosowne dokumenty, które para podpisała w styczniu. - Podpisał je zarówno Brad jak i Angelina - cytuje swojego informatora gazeta.

Rozstanie pary ma zostać ogłoszone - według "News of the World" - w "najbliższym czasie".

Małżeńska przeszłość

Brad Pitt zanim związał się z Angeliną Jolie, był przez 4,5 roku mężem aktorki Jennifer Anniston.

Angelina Jolie już wychodziła za mąż. Pierwszy raz w 1996 została żoną aktora Jonny'ego Lee Millera, z którym rozstała się po 18 miesiącach. W 2000 roku poślubiła Billy Boba Thorntona. Ich małżeństwo trwało trzy lata.

Źródło: telegraph.co.uk, newsoftheworld.co.uk

Pozostałe wiadomości