TVN24 | Kultura i styl

Joey Morgan nie żyje. Aktor miał 28 lat

TVN24 | Kultura i styl

Autor:
tmw/adso
Źródło:
The Hollywood Reporter
Joey Morgan miał 28 lat (wideo bez dźwięku)
Kathy Hutchins / Shutterstock.com | Jaimie Trueblood/PAP/PhotoshotMorgan

Joey Morgan, aktor znany z ról w takich filmach jak "Łowcy zombie", "Flower" czy "Compadres", zmarł w wieku 28 lat. Przyczyna jego śmierci nie jest znana. 

Joey Morgan, amerykański aktor, któremu rozpoznawalność przyniosły komedie "Łowcy zombie", "Flower", "Compadres" czy "Sierra Burgess jest przegrywem", zmarł w wieku 28 lat. 

"Joey Morgan odszedł wczesnym rankiem w niedzielę. Wszyscy, którzy go kochaliśmy, jesteśmy zdruzgotani i w szoku. Będzie nam go bardzo brakowało. Mamy nadzieję, że wszyscy zrozumieją jak bardzo bolesne jest to dla tych, którzy go kochali i uszanują granice ich prywatności, aby mogli go opłakiwać" - napisano w komunikacie przesłanym portalowi The Hollywood Reporter. Portal zaznaczył, że przyczyna śmierci aktora nie jest znana. 

Joey Morgan (1 po prawej) w "Łowcach zombie"Jaimie Trueblood/PAP/Photoshot

Joey Morgan - kim był aktor?

Joey Morgan, urodzony w w 1993 roku w Chicago aktor, debiutował w 2015 roku w filmie "Łowcy zombie" Christophera Landona, w którym grał jedną z trzech głównych postaci - Augiego Fostera. W kolejnym roku pojawił się w meksykańsko-amerykańskiej komedii "Compadres". 

Kolejną znaczącą rolą w dorobku Morgana była postać Luke’a Shermana w czarnej komedii "Flower" Maxa Winklera, której światowa premiera odbyła się podczas festiwalu filmowego Tribeca w 2017 roku. Portal Indie Wire uznał wówczas Morgana za jeden z największych talentów, który objawił się podczas tamtej edycji festiwalu.  

Autor:tmw/adso

Źródło: The Hollywood Reporter

Źródło zdjęcia głównego: Kathy Hutchins / Shutterstock.com

Pozostałe wiadomości