Stalkerka ma śledzić byłego "Jamesa Bonda". Aktor chce sądowego zakazu zbliżania się

Autor:
wac//mm
Źródło:
The Blast, GQ, Mirror, tvn24.pl
Problemy Pierce’a Brosnana w Indiach
Problemy Pierce’a Brosnana w Indiachtvn24bis
wideo 2/3
tvn24bisProblemy Pierce’a Brosnana w Indiach

Pierce Brosnan zwrócił się do sądu o zapewnienie mu i jego rodzinie ochrony przed domniemaną stalkerką. Według aktora kobieta zamieszkała w samochodzie zaparkowanym przed jego domem w Kalifornii - informują lokalne media. Kobieta stanie przed sądem w październiku. Brosnan wnioskuje o ustanowienie dla niej zakazu zbliżania się.

Jako pierwszy we wtorek poinformował o sprawie portal The Blast, który dotrzeć miał do dokumentów sądowych złożonych przez gwiazdora. Wynika z nich, że Pierce Brosnan złożył wniosek o natychmiastowe ustanowienie czasowego zakazu zbliżania się dla 55-letniej kobiety, która ma mieszkać w samochodzie zaparkowanym przed jego domem w Malibu w Kalifornii.

Brosnan śledzony przez 55-latkę

Aktor miał czuć się na tyle zagrożony, że dwukrotnie dzwonił do szeryfa hrabstwa Los Angeles z prośbą o usunięcie kobiety, która jak stwierdził, "śledziła mnie i moją rodzinę". Policja nie mogła zatrzymać kobiety za to, że po prostu przebywała przed jego domem, więc zasugerowała aktorowi, by ubiegał się o ustanowienie dla niej sądowego zakazu zbliżania się. 

Zdaniem Pierce'a Brosnana rzekoma stalkerka przekonywała go początkowo, że szuka Dicka Van Dyke'a, którego wizerunek miała wytatuowany na ramieniu. Jednak kiedy odnalazła byłego odtwórcę roli Jamesa Bonda, miała już pozostać przy jego posiadłości. Później przekazała Brosnanowi także dwie "dziwne notatki": w jednej z nich prosząc o 1,5 tys. dolarów na nowe opony, a w drugiej dając mu narysowany przez siebie obrazek.

Rozprawę, podczas której sąd zdecyduje o ewentualnym ustanowieniu zakazu zbliżania się na czas od 3 do 5 lat, zaplanowano na 25 października. Do tego czasu 55-latka miała otrzymać od sądu w Los Angeles tymczasowy zakaz zbliżania się na odległość mniejszą niż 400 jardów (ok. 365 metrów) od domu Brosnana, a także miejsc w których bywają jego dzieci. Kobieta została także poinformowana, że nie może kontaktować się z aktorem "bezpośrednio lub pośrednio" ani "nękać" go w jakikolwiek sposób.

Pierce Brosnanmagicinfoto/Shutterstock

ZOBACZ TEŻ: Zabawkowy Aston Martin za ponad 500 tysięcy zł to wierna kopia samochodu Bonda

Brosnan jako agent 007

Pierce Brosnan jest irlandzkim aktorem najbardziej znanym ze swoich ról w filmach o Jamesie Bondzie. W rolę tajnego agenta 007 wcielał się czterokrotnie, a w jego domu wisi obraz, który namalował w czasie kręcenia "GoldenEye" - pierwszego z filmów, w których zagrał Bonda.

Pierce Brosnan ma dwóch synów ze związku ze swoją drugą żoną, Keely Shaye Smith: Dylana i Parisa. Pierwszy jest muzykiem, a drugi maluje i surfuje, próbował swoich sił również w modelingu.

ZOBACZ TEŻ: Kłócą się o winnicę. Angelina Jolie złożyła pozew przeciwko Bradowi Pittowi

Autor:wac//mm

Źródło: The Blast, GQ, Mirror, tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: magicinfoto/Shutterstock

Pozostałe wiadomości