Według raportu Anne Heche nie była pod wpływem narkotyków w chwili wypadku. Nowe ustalenia

Autor:
wac//am
Źródło:
CNN, tvn24.pl
Anne Heche zmarła 12 sierpnia
Anne Heche zmarła 12 sierpnia
Reuters
ReutersAnne Heche zmarła 12 sierpnia

Amerykańska aktorka Anne Heche zmarła w sierpniu tego roku, po wypadku prowadzonego przez nią samochodu. Według policji w Los Angeles, próbki krwi pobrane tuż po zdarzeniu wykazały obecność narkotyków we krwi kobiety. Nowy raport lekarza medycyny sądowej stwierdza, że w organizmie Heche "nie wykryto żadnych aktywnych narkotyków".

Badanie moczu i krwi wykazało ślady substancji, jednak były nieaktywne w chwili wypadku - wynika z raportu koronera, cytowanego przez CNN. Badanie krwi pobranej od Heche po przewiezieniu jej do szpitala wykazało obecność nieaktywnego metabolitu kokainy. W moczu wykryto kannabinoidy. Ponadto w jej organizmie znajdował się fentanyl, "ale pochodził on z leczenia szpitalnego " - wyjaśnia nowo opublikowany dokument.

Tragiczny wypadek Anne Heche

Według straży pożarnej w Los Angeles (LAFD), samochód prowadzony przez Anne Heche 5 sierpnia przed godz. 11 czasu lokalnego wjechał w dwupiętrowy budynek w dzielnicy Mar Vista. Pojazd stanął w płomieniach. W akcji ratunkowej brało udział 59 strażaków. Gdy aktorka trafiła do szpitala, była w stanie krytycznym. Przez kilka dni była w śpiączce, po czym jej rodzina przekazała, że życia aktorki nie uda się uratować.

Anne HecheMichael Bezjian/Getty Images

ZOBACZ TEŻ: Kupiła perukę, zapozowała do selfie, wzięła udział w "incydencie". Ostatnie chwile przed wypadkiem Anne Heche

Jak przekazało CNN, powołując się na raport opublikowany przez tamtejszego koronera, przyczyną zgonu było ciężkie niedotlenienie mózgu oraz poparzenia.

Anne Heche - kim była?

Anne Heche zmarła 11 sierpnia w wieku 53 lat. Popularność zdobyła pod koniec lat 80., dzięki występowi w serialu "Inny świat". Rola w tej produkcji przyniosła jej nagrodę Emmy. Szczyt jej kariery przypadł na kolejną dekadę. Wystąpiła wtedy w takich filmach jak "Sześć dni, siedem nocy" u boku Harrisona Forda, "Fakty i akty" czy "Psychol". Zagrała też w "Trzecim cudzie" Agnieszki Holland. W późniejszych latach pojawiała się głównie na małym ekranie.

Anne Heche lev radin / Shutterstock

W 1997 roku Heche dokonała coming outu i przez trzy lata była w związku z Ellen DeGeners. Później spotykała się z mężczyznami. Związała się m.in. z agentem nieruchomości Colemanem Laffoonem i aktorem Jamesem Tupperem. Była matką dwóch synów: 20-letniego Homera i 13-letniego Atlasa.

ZOBACZ TEŻ: Celine Dion łamiącym się głosem opowiedziała o swojej chorobie. "Nie będę gotowa powrócić na trasę koncertową"

Autor:wac//am

Źródło: CNN, tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Michael Bezjian/Getty Images

Pozostałe wiadomości