TVN24 | Kultura i styl

Gigi Hadid i Zayn Malik zostali rodzicami

TVN24 | Kultura i styl

Autor:
mart/kg
Źródło:
BBC

Były wokalista One Direction Zayn Malik i amerykańska modelka Gigi Hadid powitali na świecie swoją pierwszą córkę. "Zdrowa i piękna" - napisał na Twitterze Malik.

Ogłaszając narodziny dziecka na Twitterze, 27-letni Malik udostępnił czarno-białe zdjęcie malutkiej rączki córeczki ściskającej jego palec. "Miłość, którą czuję do tego malutkiego człowieka, nie mieści się w głowie" - napisał. Dodał, że córka jest "zdrowa i piękna" i że jest wdzięczny, że ją zna oraz za "życie, które razem spędzą".

Kolejny rodzic z One Direction

Hadid potwierdziła, że jest w ciąży w kwietniu w programie telewizyjnym. Powiedziała wtedy, że razem z Malikiem są "szczęśliwi oraz wdzięczni za życzenia i wsparcie".

Para spotyka się z przerwami od końca 2015 roku.

Gigi Hadid i Zayn MalikShutterstock

Malik jest trzecim członkiem One Direction, który został ojcem. Louis Tomlinson przywitał syna Freddiego w styczniu 2016 roku. Liam Payne ma trzyletniego syna Beara z piosenkarką Cheryl.

Ogłoszenie narodzin nastąpiło kilka godzin po tym, jak Malik zapowiedział swoją pierwszą nową muzykę od czasu wydania albumu "Icarus Falls" w 2018 roku. Opublikował na Twitterze krótki fragment utworu "Better", ujawniając, że pojawi się on w piątek.

Autor:mart/kg

Źródło: BBC

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości