Kultura i styl

Farmer wyrzucił Rihannę za bikini

Kultura i styl


Gwiazda muzyki pop na cenzurowanym u irlandzkiego farmera. Podczas kręcenia zdjęć do nowego teledysku "We Found Love" mężczyzna sprzeciwił się rozbieraniu Rihanny na jego ziemi.

61-letni Alan Graham powiedział stanowcze "nie" i nakazał jej się ubrać, gdy zobaczył sceny, w których piosenkarka odsłania swoje ciało. - Jej zachowanie było niewłaściwe - powiedział.

Wszystko miało miejsce w pobliżu Bangor w północnoirlandzkim hrabstwie Down. Rihanna zdjęła z siebie długą, kraciastą sukienkę i została w samym bikini.

Sprawy zaszły za daleko

Wtedy to właśnie farmer podjechał do ekipy filmowej i grzecznie - jak podkreślają brytyjskie media - nakazał ekipie filmowej przestać nagrywania. - Zrozumiała, o co mi chodzi. Uścisnęliśmy sobie ręce i w dobrym nastroju pożegnaliśmy się - powiedział później.

Graham, ojciec czwórki dzieci, udzielił wcześniej zgody na kręcenie scen do teledysku na swojej ziemi, ale - jak sam podkreśla - nie był świadom, że sprawy zajdą tak daleko, że będą sprzeczne z jego rozumieniem przyzwoitości.

- Jeśli ktoś chce korzystać z mojego pola dla rzeczy niewłaściwych, mówię: Co za dużo, to niezdrowo. Nie wolno ci tego robić - dodał farmer.

Źródło: "Daily Telegraph"

Pozostałe wiadomości