Kultura i styl

Eva Mendes powiedziała "tak" Goslingowi

Kultura i styl

Zwiastun filmu "Drugie oblicze"
Monolith FilmsPara poznała się w 2011 roku na planie filmu "Drugie oblicze"

Po pięciu latach bycia razem, jedna z najpiękniejszych par Hollywood wzięła ślub. Ryan Gosling i Eva Mendes, którzy są rodzicami dwóch córek, przysięgę złożyli podczas sekretnej ceremonii.

O ślubie poinformował amerykański magazyn "US Weekly", podkreślając, że ceremonia miała miejsce na początku bieżącego roku, ale zarówno małżonkowie, jak i obecni na uroczystości goście utrzymywali całą sprawę w tajemnicy. Sprawa wyszła na jaw w środę.

"One są takie słodkie"

Według magazynu na ceremonię para zaprosiła jedynie najbliższą rodzinę i bardzo wąski krąg przyjaciół.

35-letni Gosling i 42-letnia Mendes są parą od 2011 roku. Amerykańskie serwisy plotkarskie podają, że para miała zacząć się spotykać po wspólnej pracy na planie filmu "Drugie oblicze" Dereka Cianfrance’a. Gosling i Mendes są rodzicami dwóch córek: dwuletniej Esmeraldy Amandy oraz czteromiesięcznej Amandy Lee.

- Nie moglibyśmy być bardziej szczęśliwi. One są takie słodkie - odpowiedział Gosling pytany o rodzinę.

Podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji światową premierę miał najnowszy film z udziałem Ryana Goslinga - "La La Land" Damiena Chazella. Według krytyków film jest jednym z faworytów najbliższego rozdania Oscarów. Mówi się, że aktor ma realną szansę na drugą w karierze oscarową nominację.

Autor: tmw//jec / Źródło: US Weekly, Daily Mail, Vogue

Pozostałe wiadomości