TVN24 | Kultura i styl

Elliot Page prezentuje sportową sylwetkę na nowym zdjęciu 

TVN24 | Kultura i styl

Autor:
tmw//mro
Źródło:
tvn24.pl
Elliot Page na nowym zdjęciu (wideo bez dźwięku)
Instagram\elliotpageElliot Page na nowym zdjęciu (wideo bez dźwięku)

Elliot Page, aktor nominowany do Oscara za rolę w „Juno”, pochwalił się swoim fanom zdjęciem zrobionym przy lustrze. 34-letni aktor pochwalił się umięśnionym brzuchem, zdobywając przychylne komentarze. 

Elliot Page, kanadyjski aktor, który w grudniu przeszedł operację usunięcia piersi - jedną z najważniejszych w procesie medycznej korekcji płci - w niedzielę opublikował zdjęcie, które zrobił sobie przed lustrem. Na fotografii widać uśmiechniętego Page'a bez koszulki. "O Boże, mój nowy telefon działa" - brzmi opis zdjęcia, którym Page pochwalił się umięśnionym brzuchem.

Post w ciągu doby zyskał ponad 1,7 miliona polubień oraz ponad 21 tysięcy komentarzy. To nie pierwsza tego typu fotografia opublikowana przez gwiazdora filmu "Juno". W maju bieżącego roku zamieścił zdjęcie, na którym pozuje w kąpielówkach. W marcowym wywiadzie dla magazynu "Time" wyjaśnił, że operację usunięcia piersi przeszedł w grudniu 2020 roku. 

W kwietniowej rozmowie z Oprah Winfrey, Page powiedział dlaczego postanowił podzielić się szczegółami swojej operacji. - Chciałem podzielić się z ludźmi tym, jak bardzo zmieniło się moje życie. Chciałem, żeby ludzie wiedzieli, że to nie tylko było odmieniające dla mnie, ale wierzę, że to mogło uratować czyjeś życie i mieć znaczenie dla wielu - stwierdził. 

Page wykorzystuje swoje profile w portalach społecznościowych - w tym tylko na Instagramie, który obserwowany jest przez 5,6 mln użytkowników - do reprezentowania osób transpłciowych. W sierpniu tego roku otrzymał między innymi nagrodę podczas Outfest Los Angeles LGBTQ Film Festival. 

ZOBACZ TEŻ >> Jacek Braciak: moja córka okazała się mężczyzną w swojej istocie Wszystko o moim dziecku - reportaż Piotra Jaconia o rzeczywistości osób transpłciowych i niebinarnych w Polsce

Autor:tmw//mro

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Instagram/Elliotpage

Pozostałe wiadomości