Kultura i styl

Niespodzianki i wielkie hity. Znamy finalistów "Aplauz, aplauz"

Kultura i styl

"Myśli i słowa"
TVNZa nami kolejny odcinek programu TVN "Aplauz, Aplauz!"

Za nami dziewiąty odcinek programu TVN "Aplauz, Aplauz!". Tym razem na scenie zabrzmiały takie przeboje jak „Halo" Beyonce, "New York" Franka Sinatry, czy "Can you feel the love tonight" Eltona Johna.

W dziewiątym odcinku programu uczestnicy walczyli o udział w finale. Brawurowo wykonali m.in. „Z tobą chcę oglądać świat” Zbigniewa Wodeckiego, „Blame it on boogie" Jackson 5, "(Everything I Do) I Do It For You " Bryana Adamsa, czy "Zbudujemy dom" z repertuaru zespołu Enej.

W finale zobaczymy Jagodę i Sebastiana, Kasię i Beatę, Annę i Kingę oraz Patrycję i Małgorzatę. Z programem pożegnali się natomiast Grzegorz i Natalia oraz Mirek i Kasia.

"New York, New York"
"New York, New York" TVN
"Earth song"
"Earth song" TVN
"Can you feel the love tonight"
"Can you feel the love tonight" TVN

W programie nie zabrakło niespodzianek - Piotr Rubik, zazwyczaj w roli jurora, tym razem zachwycił publiczność występem. Na scenie towarzyszyła mu córka.

W programie "Aplauz, Aplauz!" dzieci i dorośli prezentują na scenie swoje wokalne talenty. Występy uczestników oceniają jurorzy - profesjonalni muzycy: Ania Rusowicz, Piotr Rubik oraz psycholog Małgorzata Ohme - a także publiczność w studiu. Prowadzącą program jest Agnieszka Szulim. Oglądaj "Aplauz, Aplauz!" w TVN w każdą niedzielę o godz. 20:00.

Piotr Rubik wystąpił z córką
Piotr Rubik wystąpił z córką TVN

Autor: red/ / Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości