24 godziny walki o życie niewinnych ludzi. Finał serialu "Dzień" w Player.pl

TVN24 | Kultura i styl

Autor:
red.
Źródło:
Player.pl
Player.pl"Dzień" tylko w Player.pl

Napad na bank zaburza spokój niewielkiego flamandzkiego miasteczka, a kolejne 24 godziny stają się kluczowe nie tylko dla życia przetrzymywanych zakładników, ale również dla całej lokalnej społeczności. Premiera finałowego odcinka belgijskiego serialowego hitu "Dzień" w piątek tylko w serwisie Player.pl.

Akcja belgijskiego serialu "Dzień" rozgrywa się w niewielkim flamandzkim miasteczku. Pewnego dnia jego spokój zaburza drastyczne wydarzenie - banda uzbrojonych złodziei napada na bank. Barykadują się w środku, biorąc za zakładników grupę bezbronnych pracowników i klientów. Na miejscu zjawia się policja, wyszkoleni negocjatorzy, a także media i mieszkańcy. Rozpoczyna się nerwowy wyścig z czasem. Przestępcy mają jednak niejednego asa w rękawie.

"Dzień" dostępny tylko w Player.plPlayer.pl

Niebezpieczna gra w kotka i myszkę trwa 24 godziny.

Dotąd spokojna belgijska prowincja zamiera na jeden dzień, z zapartym tchem śledząc rozwój wypadków. Kamera ukazuje wydarzenia z różnych perspektyw: policji próbującej negocjować z bandytami i ocalić życie zakładników, grupy dziennikarzy relacjonujących każdą minutę dramatu, bandytów planujących kolejne kroki, a także walczących o życie zakładników i ich zrozpaczonych rodzin. Z każdym odcinkiem akcja się zacieśnia, a nowe fakty wychodzą na światło dzienne.

Na ekranie plejada belgijskich gwiazd, w rolach głównych: Jeroen Perceval, Lynn Van Royen i Geert Van Rampelberg.

Player.pl jest jedynym legalnym serwisem VOD w Polsce oferującym dostęp do tytułu.

Autor:red.

Źródło: Player.pl

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl