TVN24 | Kultura i styl

Bajkowy świat nie tylko dla najmłodszych. Dzień Dziecka z Playerem

TVN24 | Kultura i styl

Autor:
tmw/kg
Źródło:
tvn24.pl
20th Century Studios PolskaKUNG FU PANDA

Dzień Dziecka nadszedł i każdy ma różne pomysły jak go spędzić. Player przygotował bogatą kolekcję filmów i animacji dla dzieci w każdym wieku w najtańszym z pakietów "Pingwiny z Madagaskaru", "Kung Fu Panda" czy "Gang surykatek" to niektóre z dostępnych tytułów. Co jeszcze można zobaczyć w Playerze?

Od 1 czerwca Player wychodzi naprzeciw oczekiwaniom dzieci i ich opiekunów. Kino familijne dostępne już w pakiecie za 5 zł. A można w nim znaleźć sporo tytułów dla każdego. Co przygotował Player?

Cała oferta rodzinna została podzielona na kilka grup i kolekcji, przez co łatwiej znaleźć odpowiednie tytuły dla poszczególnych grup wiekowych. Najmłodsi ucieszą się z dostępu do swoich ulubionych bohaterów. "Psi Patrol", "Blaze i Mega Maszyny", "Dora poznaje świat" czy "Pepa" to niektóre tytuły, cieszące się ogromną popularnością wśród dzieci.

"Psi Patrol"Player.pl

Dla nieco starszych dzieci

Nieco starsi też mają w czym wybierać. "SpongeBob Kanciastoporty", "Wojownicze Żółwie Ninja: Ewolucja" czy "Kung Fu Panda" od lat mają wiernych fanów. W jednym miejscu można teraz znaleźć "Pingwiny z Madagaskaru" i wszystkie filmy z serii "Kung Fu Panda". Player udostępnia również serię Lego.

Filmy z serii "Kung Fu Panda" dostępne w PlayerzePlayer.pl

Całą rodziną można zasiąść do "Corgi. Psiak królowej" czy serialu z kolekcji discovery+ "Gang surykatek".

Autor:tmw/kg

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl