Kultura i styl

Dzień drugiego dziecka. Kim Kardashian jest w ciąży

Kultura i styl


Celebrytka nie podała jeszcze daty porodu. Pierwsze dziecko Kardashian i jej męża, muzyka Kanye Westa, córeczka North w lipcu kończy dwa lata.

- Właśnie dostałam wyniki badań krwi, jestem w ciąży! - w ten sposób Kardashian oznajmiła dobrą nowinę w niedzielnym odcinku reality show z jej udziałem. Przez ostatnie tygodnie celebrytka wielokrotnie wspominała w programie, że bezskutecznie stara się o dziecko. Na wizji odwiedziła nie tylko specjalistyczną klinikę, ale też radziła się wróża Johna Edwardsa. Usłyszała, że ma wyobrażać sobie spacer z małym dzieckiem i że "to astrologicznie dobry czas na przyjście potomka".

Congrats! @KimKardashian reveals she’s pregnant with baby number two: http://t.co/DweUvDdkh5 #KUWTK pic.twitter.com/0YfSwqRL86— Kardashians on E! (@KUWTK) czerwiec 1, 2015

Piekło ciężarnej

Amerykańska celebrytka nie pozwala swoim fanom się nudzić. W maju wydała autobiografię, pozowała topless na okładce "Vogue", miała wypadek samochodowy, gdy jechała razem z malutką córką.

Przy okazji jej drugiej ciąży pojawiło się pytanie, czy i tym razem Kardashian będzie ostro krytykowana za to że oczekując dziecka przytyła. - Zawstydzanie jej z tego powodu nie powinno być narodową rozrywką, tylko powodem do wstydu. Poniżanie ciała ciężarnej gwiazdy wyznacza bardzo niebezpieczne standardy dla wszystkich kobiet, które spodziewają się dziecka - ostrzega na stronach portalu Vogue.com., Michelle Ruiz. - Wysyłamy im w ten sposób wiadomość, że ciężarna powinna skupiać się na tym, ile waży i jak wygląda, a nie na zdrowiu dziecka.

» http://t.co/IKAUFycH3y Kim Kardashian Pregnant With A Boy: Her $230000 IVF Treatments #KimKardashian 417 pic.twitter.com/yS5e2QXkPE— Patricia Johnson (@johnspatricc) maj 13, 2015

Autor: sol//gak / Źródło: tvn24.pl, dailymail.co.uk

Pozostałe wiadomości