Kultura i styl

"Słoneczny patrol" trafi na duży ekran. Będzie Hasselhoff, Pamela Anderson się waha

Kultura i styl

ShutterstockDavid Hasselhoff znowu będzie biegać po plaży

Słynny, dziś prawie 64-letni "The Hoff" znowu będzie biegać po plaży w stroju ratownika. Aktor potwierdził swój udział w filmowej wersji kultowego serialu z lat 90.

David Hasselhoff weźmie udział w filmowej wersji "Słonecznego patrolu"- poinformował na Instagramie były wrestler i gwiazdor telewizyjny Dwayne Johnson. Johnson wcieli się w rolę Mitcha Buchannona, szefa jednostki ratowników - tę samą, którą w serialu wykreowany grał David Hasselhoff.

- Hej, słuchaj, nie wiem czy świat jest gotowy na nas dwóch - powiedział Johnson podczas udostępnionej rozmowy wideo z Hasselhoffem. Opis pod filmem zakończył pytaniem: "czy jesteś gotowy?". "Urodziłem się gotowy” - odpowiedział Hasselhoff.

Hoff wraca, Anderson jeszcze niepewna

Oryginalna serialowa wersja "Słonecznego patrolu" produkowana była w latach 1989-2001. Serial stał się trampoliną do sławy dla wielu aktorów telewizyjnych, m.in.: Pameli Anderson, Eriki Eleniak czy Yasmine Bleeth. W rolę C.J. Parker (granej w serialu przez Pamelę Anderson) wcieli się modelka Kelly Rohrbach. Poza tym w obsadzie pojawią się także: Zach Efron, Priyanka Chopra i Alexandra Daddario. Pamela Anderson ciągle nie potwierdziła udziału w produkcji. W ostatniej swojej wypowiedzi zasugerowała, że jest brana pod uwagę, jednak nie zdecydowała, czy przyjmie rolę.

Film, którego reżyserem jest Seth Gordon - znany chociażby z komedii "Szefowie wrogowie", swoją premierę będzie miał w 2017 roku.

Autor: tmw//rzw / Źródło: CNN, The Independent

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości