TVN24 | Kultura i styl

Cielecka: "Jesteście gotowi na taką Chyłkę?" Nowy sezon już dziś w Player.pl

TVN24 | Kultura i styl

Źródło:
Player.pl
Magdalena Cielecka opowiada o roli w "Chyłka - Rewizja"
x-news, Player.plMagdalena Cielecka opowiada o roli w "Chyłka - Rewizja"

Magdalena Cielecka w rolę niepokornej mecenas wciela się już po raz trzeci. Gdzie można oglądać najnowszy sezon "Chyłka - Rewizja" w telewizji i w internecie? O czym jest pierwszy odcinek sezonu?

6 października rusza najnowszy sezon serialu "Chyłka" na platformie VOD Player.pl. Dwa premierowe odcinki "Chyłka - Rewizja" dostępne są już teraz w internecie po zalogowaniu. Odcinek trzeci ukaże się w Palyer.pl 13 października, a czwarty 20 października. Drugi sezon "Chyłka - Kasacja" dostępny jest na antenie TVN - w każdy wtorek o 21:30.

"Chyłka - Rewizja" pełna kontrastów

W rolę niepokornej mecenas wcieliła się po raz kolejny Magdalena Cielecka. Zrezygnowana Joanna Chyłka pożegnała się ze swoją karierą. Żeby się utrzymać - udziela porad prawnych. Często sięga po alkohol. - Ten sezon często operuje kontrastami. Jako moja postać nie mogłam utrzymać tego wspaniałego apartamentu z widokiem na Pałac Kultury. Mam mniejsze mieszkanie w zupełnie innej dzielnicy. Zamiast kancelarii Żelazny & McVay wynajmuję malusieńkie biuro w pawilonie. Oprócz wypomadowanej Warszawy - mamy w tym sezonie Pragę, która też jest pełna kontrastów - opowiada Magdalena Cielecka w wywiadzie dla Player.pl

"Jesteście gotowi na taką Chyłkę?" - pyta odtwórczyni głównej roli w mediach społecznościowych.

W pierwszym odcinku "Chyłka - Rewizja" losy Chyłki mają szanse się odmienić. Przez przypadek Chyłka poznaje Bukano – Roma, którego żona i córka zostały brutalnie zamordowane. Ma on otrzymać dużą kwotę od towarzystwa ubezpieczeniowego. Wkrótce zostaje jednak głównym podejrzanym. W efekcie Chyłka i "Zordon" znowu spotkają się na sali sądowej, ale tym razem staną po przeciwnych stronach barykady. Czy wynik tego starcia będzie z góry przesądzony? Odpowiedź w najnowszym sezonie.

mbl//mro

Źródło: Player.pl

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości