Chris Evans został uznany najseksowniejszym mężczyzną 2022. "Moja mama będzie przeszczęśliwa"

Autor:
jdw//am
Źródło:
People, Insider

Amerykański magazyn "People" po raz 35. przyznał tytuł najseksowniejszego mężczyzny. W tym roku został nim Chris Evans, znany między innymi z roli "Kapitana Ameryki" w popularnej serii filmów o superbohaterach. O wyborze Evansa magazyn poinformował w poniedziałkowym odcinku late-night-show Stephena Colberta. 

Jak stwierdził w rozmowie z magazynem "People" Chris Evans, wciąż nie przywykł do przyznanego mu tytułu. - Moja mama będzie przeszczęśliwa. (...) Jest dumna z wszystkiego, co robię, ale tym naprawdę będzie mogła się chwalić - dodał. Aktor zażartował także, że dla jego znajomych tytuł najseksowniejszego mężczyzny będzie wyłącznie powodem do wyśmiewania go. 

Najseksowniejszy mężczyzna 2022 według magazynu "People"

Magazyn "People" po raz pierwszy przyznał tytuł najseksowniejszego mężczyzny w 1985 roku. Został nim wówczas Mel Gibson. Od tego czasu wyróżniono również aktorów i muzyków, takich jak Sean Connery, Tom Cruise, Harrison Ford, Jude Law czy Ryan Reynolds. Czterem gwiazdom udało się zdobyć tytuł aż dwukrotnie. Byli to: Brad Pitt, George Clooney, Johnny Depp i Richard Gere. 

Tegoroczny najseksowniejszy mężczyzna znany jest przede wszystkim z roli superbohatera - "Kapitana Ameryki". Zagrał go w aż 11 produkcjach wytwórni Marvel. Popularności przysporzyły mu także występy w "Nie patrz w górę", czy "Na noże". W lipcu tego roku miała miejsce premiera najnowszego filmu z jego udziałem zatytułowanego "Gray Man".

ZOBACZ TEŻ: Sześciolatek osłonił siostrę przed atakiem psa. "Z tej strony Kapitan Ameryka. Kolego, jesteś bohaterem"

Autor:jdw//am

Źródło: People, Insider

Źródło zdjęcia głównego: BAKOUNINE/Shutterstock

Pozostałe wiadomości