Cher podzieliła się zdjęciem młodszego o cztery dekady chłopaka. "Na papierze to wygląda dziwnie"

Autor:
jdw//am
Źródło:
Newsweek, Twitter, tvn24.pl
Cher
Cher Reuters
wideo 2/2
ReutersCher

Na początku listopada media obiegły doniesienia o związku Cher z Alexandrem Edwardsem. Wiele komentarzy wywołała różnica wieku między 76-letnią wokalistką, a 36-letnim producentem muzycznym. "Miłość nie zna matematyki" - odpowiedziała wówczas. Teraz podzieliła się w mediach społecznościowych nowym zdjęciem swojego partnera. 

W czwartek gwiazda pop zamieściła na Twitterze najnowsze zdjęcie uśmiechniętego Alexandra. "Jesteśmy dorośli", a także "Jesteśmy szczęśliwi" - napisała w odpowiedzi na komentarze zostawione pod postem. "Jest miły, mądry i przezabawny… a do tego całujemy się jak nastolatkowie" - dodała. 

Kilka godzin po dodaniu zdjęcia Cher postanowiła odpowiedzieć na nieprzychylne komentarze, zamieszczając kolejny wpis. "Na papierze to wygląda dziwnie (nawet dla mnie). A.E (Alexander Edwards - red.) twierdzi, że miłość nie zna matematyki" - napisała. 

ZOBACZ TEŻ: Dolly Parton rezygnuje z tras koncertowych. "Wolę zostać z mężem, starzejemy się"

Związek Cher i Alexandra Edwardsa 

Pierwsze doniesienia o nowym związku Cher pojawiły się amerykańskich mediach 5 listopada, po tym jak para została sfotografowana podczas wspólnego wyjścia do restauracji. Następnego dnia piosenkarka potwierdziła te informacje, zamieszczając na Twitterze zdjęcie partnera, które opatrzyła jego imieniem i ikonką serca.  W komentarzach dodała, że Alexander traktuje ją "jak królową" i że przedstawiła już go swojej rodzinie. "Nie bronię nas, hejterzy i tak będą hejtować… To, że jesteśmy szczęśliwi i nikomu nie szkodzimy jest (dla nich - red.) bez znaczenia" - dodała w innym wpisie. 

ZOBACZ TEŻ: Adele planuje pójść na studia. Chce zdobyć "odpowiednie kwalifikacje"

Autor:jdw//am

Źródło: Newsweek, Twitter, tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Julien Reynaud/Abaca/PAP

Pozostałe wiadomości