Pierwsi nominowani do opuszczenia domu Wielkiego Brata

Kultura i styl


W pierwszym tygodniu programu "Big Brother" pojawiło się dużo emocji, zwłaszcza podczas nominacji. Do opuszczenia domu Wielkiego Brata zostały nominowane dwie osoby, jednak to nie one otrzymały najwięcej głosów.

Do opuszczenia programu zostali nominowani Aleksandra Balawender oraz Przemysław Karda. Każde z nich otrzymało po 5 nominacji od reszty uczestników. Najwięcej nominacji, bo aż 10, otrzymała jednak Karolina Sztafa, ale ze względu na immunitet może czuć się bezpieczna.

Immunitety

Pierwsze nominacje w nowej edycji "Big Brothera" już za nami. Każdy z uczestników wybrał dwie osoby, które nominował do opuszczenia programu. W tym tygodniu uczestnicy mieli wyjątkowo mały wybór. W związku z jednym z zadań, aż połowa uczestników otrzymała immunitet. Oznacza to, że nie byli brani pod uwagę podczas głosowania.

Wielki Brat poprosił każdego z uczestników programu o zatajenie głosowania przed resztą mieszkańców. Mateusz Sławiński nie dostosował się do tej prośby. Złamał regulamin, za co został wezwany do pokoju zwierzeń. Wielki Brat poprosił go o wybranie jednej spośród wcześniej nominowanych osób, która jego zdaniem powinna opuścić program. Wybór ograniczał się do dwóch uczestniczek: Aleksandry Balawender oraz Karoliny Sztafy, wybrał tę drugą. Wielki brat zdecydował, że karą za złamanie przez Mateusza regulaminu, będzie immunitet dla Karoliny. Dlatego, mimo że otrzymała największą liczbę głosów, nie została nominowana do opuszczenia programu.

Pierwsi nominowani

Ola Balawender to 20-letnia studentka psychologii, która w przyszłości chce zostać seksuologiem. Przemek Karda to 35-letni przedsiębiorca oraz były żołnierz. O tym, kto z nich odpadnie z programu, zadecydują widzowie. Głosować można online oraz poprzez SMS-y. Wyniki głosowania poznamy podczas piątkowego programu "Big Brother Arena" o godzinie 20. na TVN7.

Autor: paj/adso / Źródło: Big Brother