TVN24 | Kultura i styl

"Be Alive" Beyonce w filmie o Serenie i Venus Williams

TVN24 | Kultura i styl

Autor:
tmw
Źródło:
NME, Harpers Bazaar, tvn24.pl
"King Richard: Zwycięska rodzina" - polski zwiastun
"King Richard: Zwycięska rodzina" - polski zwiastunWarner Bros Polska
wideo 2/2
Warner Bros Polska"King Richard: Zwycięska rodzina" - polski zwiastun

Beyonce podzieliła się fragmentem utworu "Be Alive" do zwiastuna filmu "King Richard: Zwycięska rodzina" opartego na historii Sereny i Venus Williams oraz ich ojca Richarda. Film trafi jeszcze w tym roku do polskich kin. 

Beyonce nagrała nową piosenkę "Be Alive" na ścieżkę dźwiękową filmu "King Richard: Zwycięska rodzina" w reżyserii Reinalda Marcusa Greena. W czwartek wieczorem opublikowany został nowy zwiastun filmu z fragmentem utworu.

Scenariusz autorstwa Zacha Baylina opowiada historię Richarda Williamsa i jego córek - Sereny i Venus i ogromnej determinacji, jaka towarzyszyła dwóm mistrzyniom olimpijskim. Inspirowana prawdziwymi zdarzeniami historia, pokazuje drogę jednych z dwóch najważniejszych tenisistek wszech czasów i roli, jaką odegrał ich ojciec.

"Do you know how much we have pride?/ How hard we have to try?" ("Czy wiesz jak wiele dumy w sobie mamy? / Jak bardzo musimy się starać?" - tłum. wł.) - śpiewa Beyonce w "Be Alive".

"King Richard: Zwycięska rodzina" - zwiastun z piosenką Beyonce
"King Richard: Zwycięska rodzina" - zwiastun z piosenką BeyonceWarner Bros. Pictures

"King Richard: Zwycięska rodzina" - o czym jest film

"Kierując się jasną wizją ich przyszłości i stosując niekonwencjonalne metody, Richard ma plan, który przeniesie Venus i Serenę Williams z ulic Compton w Kalifornii na światową scenę jako legendarne ikony. Poruszający film pokazuje siłę rodziny, wytrwałości i niezachwianej wiary w możliwość osiągnięcia niemożliwego i wywarcia wpływu na świat" - czytamy w opisie producenckim filmu.

W rolę Richarda Williamsa wcielił się Will Smith, któremu wielu krytyków wróży za tę rolę nominację do Oscara. Polska premiera filmu przewidziana jest na 3 grudnia.

OGLĄDAJ NA ŻYWO W TVN24 GO

Beyonce: muzyka jest w drodze

"Be Alive" to nie jedyna nowość Beyonce. Rekordzistka nagród Grammy, która przedefiniowała muzykę rozrywkową, jeszcze we wrześniowym wydaniu "Harper's Bazaar" wyznała, że pracuje nad nowym krążkiem. - Po całej tej izolacji i niesprawiedliwości, jaką widzieliśmy przez ponad rok, myślę, że przyszedł dla nas wszystkich czas, by od tego uciec, znowu podróżować, kochać i głośno się śmiać - powiedziała. - Spędziłam w studiu półtora roku - dodała. 

- Nic nie daje takiej ilości miłości, pasji i nic nie daje takiego uzdrowienia jak to, co czuję, gdy jestem w studiu nagraniowym. Po 31 latach znowu czuję się tak samo podekscytowana, jak wtedy gdy miałam 9 lat. Tak, muzyka jest w drodze - oświadczyła. 

Autor:tmw

Źródło: NME, Harpers Bazaar, tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: DFree / Shutterstock

Pozostałe wiadomości