Shakira została zaatakowana przez dziki

Autor:
tmw/kg
Źródło:
BBC News, tvn24.pl

Shakira podzieliła się w środę niecodzienną historią. Jak pisze BBC, Kolumbijka podczas spaceru z ośmioletnim synem po jednym z parków w Barcelonie została zaatakowana i "okradziona" przez parę dzików. 

Shakira w środę za pośrednictwem relacji na Instagramie podzieliła się niecodziennym doświadczeniem - pisze BBC. Piosenkarka, trzymając w ręku rozdartą torebkę, powiedziała: - Zobaczcie, w jakim stanie jest moja torebka po tym, jak zaatakowały mnie dwa dziki. 

- Porwały pomiędzy drzewa moją torbę, w której był mój telefon - kontynuowała. - Zniszczyły wszystko - dodała. Następnie zwróciła się do do swojego ośmioletniego syna Milana: - Milan, powiedz prawdę. Powiedz, jak mamusia postawiła się dzikom.

Barcelona. Inwazja dzików

BBC wyjaśnia, że Shakira jest jedną z wielu osób, które miały nieprzyjemne doświadczenie z dzikami w stolicy Katalonii w ostatnich latach. Portal informuje, że tylko w 2016 roku policja w Barcelonie otrzymała 1187 zgłoszeń dotyczących ataków dzików na psy, wstrzymywania ruchu bądź wbiegania pod koła samochodów. 

44-letnia Shakira od 10 lat związana jest z piłkarzem FC Barcelona i byłym reprezentantem Hiszpanii Gerardem Pique. Para ma dwóch synów: Milana i Sashę. 

Autor:tmw/kg

Źródło: BBC News, tvn24.pl

Pozostałe wiadomości