TVN24 | Kultura i styl

"Być może najdłużej trwający rozwód w historii Hollywood". Arnold Schwarzenegger i Maria Shriver nie są już małżeństwem

TVN24 | Kultura i styl

Autor:
akw
Źródło:
TMZ, tvn24.pl

Po ponad dziesięciu latach Arnold Schwarzenegger i Maria Shriver sfinalizowali rozwód. "To połączenie braku motywacji i bardzo skomplikowanej umowy majątkowej" - komentuje portal TMZ.

"To być może najdłużej trwający rozwód w historii Hollywood" - dodaje TMZ, informując o formalnym rozpadzie małżeństwa aktora, biznesmena i byłego gubernatora Kalifornii Arnolda Schwarzeneggera oraz Marii Shriver, dziennikarki, pisarski i siostrzenicy prezydenta Johna F. Kennedy'ego.

Według dziennikarzy portalu proces rozwodowy zakończył się 28 grudnia w Sądzie Najwyższym w Los Angeles. Pośredniczył w nim prywatny sędzia, który potwierdził rozwód na początku grudnia, jednak decyzja musiała zostać wprowadzona do systemu sądowego przez sędziego okręgowego, co miało nastąpić we wtorek.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Arnold Schwarzenegger i Maria Shriver na premierze filmu "I stanie się koniec" (zdjęcie z listopada 1999 roku)Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com

Dlaczego proces trwał tak długo? "To połączenie braku motywacji i bardzo skomplikowanej umowy majątkowej" - tłumaczy TMZ. Umowa jest poufna. Według portalu majątek ma być rozdzielony równo, bo nie było rozdzielności majątkowej.

Shriver złożyła papiery rozwodowe w czerwcu 2011 rok. Powołała się na różnice nie do pogodzenia. Para zdecydowała o prawnym rozstaniu po wyjściu na jaw niewierności Schwarzeneggera. Aktor w tamtym czasie doczekał się syna z gospodynią domową. Joseph Baena ma teraz 24 lata i, jak podaje TMZ, ma ambicje aktorskie.

Arnold i Maria pobrali się w 1986 roku. Razem mają czwórkę dzieci: Katherine, Christinę, Patricka oraz Christophera. Media utrzymują, że parę łączą przyjacielskie stosunki.

Schwarzenegger i Shriver w Los Angeles (zdjęcie z czerwca 1997 roku)Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com

Autor:akw

Źródło: TMZ, tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com

Pozostałe wiadomości