Kultura i styl

Ania Dąbrowska śpiewa dla naiwnych marzycieli

Kultura i styl

tvn24Ania Dąbrowska wydała szóstą płytę w swojej karierze

- To jest płyta z dedykacją, ale głównie odnosi się do tego, jaka ja jestem i jaka jest zawartość tego albumu. Myślę, że piosenki są takie marzycielskie, chyba głównie o miłości - opisała Ania Dąbrowska, której nowa płyta "Dla naiwnych marzycieli" trafiła właśnie do sprzedaży.

- Myślę, że naiwny marzyciel to taka osoba, która ma jeszcze ideały, która jeszcze wierzy w dobro i ma pozytywne uczucia. Jest to osoba, która pomimo sparzenia ma jeszcze odwagę patrzeć w przyszłość z nadzieją - wyjaśniała Ania Dąbrowska. Właśnie ukazał się szósty studyjny album piosenkarki.

W rozmowie z TVN24 Dąbrowska opowiadała o przesłaniu nowego wydawnictwa. - To jest płyta z dedykacją, ale głównie odnosi się do tego, jaka ja jestem i jaka jest zawartość tego albumu. Myślę, że piosenki są takie marzycielskie, głównie o miłości - opisała Ania Dąbrowska. Dodała, że nie są to smutne, ale romantyczne historie.

"Jestem dojrzalszą kobietą"

Piosenkarka, wyznała, że gdy wchodziła do studia, towarzyszył jej przede wszystkim stres, gdyż minęły cztery lata od premiery jej poprzedniej płyty. Dodała, że czuła presję związaną z dużymi oczekiwaniami jakie postawiono wobec niej i tego albumu. - Gdy oddałam ją [płytę - red.] do tłoczni, poczułam się o wiele lepiej. Bardzo się cieszę, że ona już wyszła i że mogę się zająć następnymi rzeczami - stwierdziła Dąbrowska. - Skończyłam 35 lat, więc myślę, że jestem już kobietą z bagażem doświadczeń, dojrzalszą niż byłam cztery lata temu, gdy wydawałam poprzednią płytę. Na pewno "Dla naiwnych marzycieli" jest wyrazem tego - wyjaśniała kontekst powstawania piosenek wchodzących w skład nowego materiału. Na płycie pojawiły się bardzo różne utwory. Wśród nich jest także piosenka utrzymana w klimatach reggae. - Jest to naturalny wynik poszukiwań oraz tego, co muzyka chciała mi przekazać. Wyszło reggae'owo - tłumaczyła artystka.

Autor: tmw/ja / Źródło: tvn24

Źródło zdjęcia głównego: tvn24

Pozostałe wiadomości