TVN24 | Kultura i styl

Gwiazdy na premierze "Eternals". Angelina Jolie zabrała piątkę dzieci

TVN24 | Kultura i styl

Autor:
akw/kg
Źródło:
Reuters, Vogue

Na światowej premierze filmu "Eternals" w reżyserii Chloe Zhao pojawiła się między innymi Angelina Jolie. Grającej tam jedną z głównych ról aktorce towarzyszyła piątka jej dzieci: Maddox, Zahara, Shiloh, Vivienne oraz Knox.

W hollywoodzkim Dolby Theatre w Los Angeles odbyła się światowa premiera najnowszej produkcji Marvel Studios pod tytułem "Eternals". Na czerwonym dywanie pojawiły się między innymi aktorki Angelina Jolie, Gemma Chan i Salma Hayek, a także aktorzy Kit Harington, Kumail Nanjiani i Richard Madden.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Stroniąca od ścianek Jolie tym razem pojawiła się na premierze w towarzystwie piątki swoich dzieci: 20-letniego Maddoxa, 16-letniej Zahary, 15-letniej Shiloh oraz 13-letnich bliźniąt Vivienne i Knoxa. W grupie brakowało jej 18-letniego syna Paxa.

Magazyn "Vogue" zauważył, że Zahara (urodzona w styczniu 2005 roku w Etiopii, a adoptowana w lipcu tego samego roku) założyła sukienkę matki z gali wręczenia Oscarów w 2014 roku.

Według pisma poprzednim razem Jolie razem z dziećmi pokazała się na czerwonym dywanie w 2019 roku, podczas premiery filmu "Czarownica 2".

"Eternals" to nowa w uniwersum Marvela grupa superbohaterów - kosmitów, którzy żyli na Ziemi i potajemnie kierowali ludzkością od siedmiu tysięcy lat. Film ma jedną z najbardziej zróżnicowanych obsad ze wszystkich produkcji Marvela. Wyreżyserowała go Chloe Zhao, której "Nomadland" zdobył w tym roku Oscara.

>> Królowe są dwie: Frances McDormand i Chloe Zhao

"Eternals", opóźniony o rok z powodu pandemii COVID-19, trafi do polskich kin 5 listopada.

Autor:akw/kg

Źródło: Reuters, Vogue

Pozostałe wiadomości