Angelina Jolie i The Weeknd spędzają wspólny wieczór w luksusowej restauracji. Nie pierwszy raz

Autor:
tmw,
karol
Źródło:
Daily Mail, Vogue, Elle

Angelina Jolie i The Weeknd zostali przyłapani, jak wspólnie wychodzili z jednej z luksusowych włoskich restauracji w Santa Monica na przedmieściach Los Angeles. Niektóre media spekulują, że aktorka i wokalista randkują od dłuższego czasu. Inne utrzymują z kolei, że ich spotkania mają jedynie biznesowy charakter.

Angelina Jolie, amerykańska aktorka, po raz kolejny została przyłapana przez paparazzich w towarzystwie kanadyjskiego piosenkarza i producenta muzycznego The Weeknd, którego właściwe imię i nazwisko brzmią Abel Tesfaye.

Angelina JolieShutterstock

Angelina Jolie i The Weeknd - wspólna kolacja

Brytyjski tabloid "Daily Mail" donosi, że w sobotni wieczór Jolie i piosenkarz spędzili ze sobą dwie i pół godziny w luksusowej restauracji w Santa Monica na przedmieściach Los Angeles. Opisuje, że chociaż do lokalu weszli osobno, to opuścili go wspólnie.

Następnie - pisze "Daily Mail" - wsiedli do samochodu i pojechali do jego posiadłości położonej w Bel Air.

Angelina Jolie i The Weeknd - romans czy spotkania biznesowe?

Internetowe wydanie magazynu "Vogue" przypomina, że pierwsze plotki o ich romansie pojawiły się pod koniec czerwca. Wtedy też aktorkę i piosenkarza sfotografowano w tej samej restauracji. Później pojawili się na tym samym koncercie w Los Angeles.

Niektóre portale wyjaśniają, że The Weeknd, który jest współscenarzystą i producentem nowego serialu HBO, chce zbudować swoją pozycję w świecie filmowym, a spotkania z Jolie mają charakter jedynie biznesowy.

The WeekndShutterstock

Autor:tmw, karol

Źródło: Daily Mail, Vogue, Elle

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości