Aneta Regulska laureatką Zielonej Gruszki

Autor:
red.
Źródło:
TVN24
Aneta Regulska laureatką Zielonej Gruszki
Aneta Regulska laureatką Zielonej GruszkiTVN24
wideo 2/2
TVN24Aneta Regulska laureatką Zielonej Gruszki

Aneta Regulska, reporterka "Czarno na białym" TVN24, została laureatką nagrody Zielona Gruszka, przyznawanej dziennikarzom z Małopolski.

Nagrody Gruszki - Złotą, Zieloną i Honorową - przyznaje co roku krakowski oddział Stowarzyszenia Dziennikarzy. We wtorek statuetkę Zielonej Gruszki dostała Aneta Regulska, reporterka programu "Czarno na białym".

Regulska opowiadała w tym roku w swoich reportażach między innymi historie Afgańczyków, którzy uciekli do Polski przed reżimem talibów, czy uchodźców na granicy polsko-białoruskiej. Po wybuchu wojny w Ukrainie pojechała na przejście graniczne, by pokazać exodus Ukraińców masowo migrujących do Polski.

Regulska: taki moment człowieka uskrzydla

- To niesamowita emocja. Ta nagroda to dla mnie ogromne wyróżnienie. Taki moment, który człowieka trochę uskrzydla. Dzisiaj mentalnie unoszę się pięć centymetrów nad ziemią. Jest mi bardzo miło, że moja praca i mój wysiłek zostały docenione - mówiła Regulska po otrzymaniu nagrody.

Aneta Regulska laureatką Zielonej GruszkiTVN24

- Uważam, że w tej dziennikarskiej misji najważniejsza jest przyzwoitość, niezależność i umiejętność słuchania drugiego człowieka. Ta nagroda na pewno będzie mnie motywowała do tego, żeby dawać z siebie jeszcze więcej i robić jeszcze lepsze materiały. Cieszę się, że pracuję w telewizji, w której mam taką możliwość. Jestem wdzięczna ludziom, dzięki którym doszłam do tego miejsca - dodała dziennikarka.

OGLĄDAJ REPORTAŻE ANETY REGULSKIEJ W TVN24 GO

Autor:red.

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości