TVN24 | Kultura i styl

Adele wraca z nowym nagraniem. Pierwsza piosenka od sześciu lat

TVN24 | Kultura i styl

Autor:
tmw//now
Źródło:
tvn24.pl, BBC News

Adele poinformowała, że pojawi się jej nowy singiel. Pierwsza jej piosenka od 6 lat ma ukazać się 15 października. Jak spekulują brytyjskie media, "Easy On Me" ma zapowiadać czwarty album piosenkarki. 

Adele zapowiedziała nową piosenkę na swoich kanałach społecznościowych. "Easy On Me" jest pierwszą od sześciu lat piosenką brytyjskiej artystki. Kilkunastosekundowy fragment wideo pojawił się na Facebooku we wtorek po południu.

BBC News jeszcze we wtorek rano pisało, że Adele "aktualizując swoje oficjalne konta w portalach społecznościowych, podsyca pogłoski o tym, że ma w planie wydać nową muzykę po raz pierwszy od 2015 roku".

AdeleGetty Images

Adele i tajemnicze billboardy

Portal zwrócił uwagę na fakt, że w różnych miastach świata pojawiły się billboardy z liczbą "30" w miniony weekend. Jeden z nich można zobaczyć także w centrum Warszawy. BBC News ocenia - biorąc pod uwagę głosy fanów Adele - że te projekcje mają zwiastować czwarty album Adele. "30" - tak też ma według portalu brzmieć tytuł nowej płyty, co nawiązywałoby do trzech poprzednich: "19", "21" i "25". 

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO

Wcześniejsze liczby nawiązywały do wieku, w którym działy się ważne rzeczy w jej życiu. 33-letnia dzisiaj Adele jako 30-latka poinformowała o separacji z mężem Simonem Koneckim.   

Autor:tmw//now

Źródło: tvn24.pl, BBC News

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości