TVN24 | Kultura i styl

Adele świętuje urodziny. Pokazała pierwsze w tym roku swoje zdjęcie

TVN24 | Kultura i styl

Autor:
akw
Źródło:
tvn24.pl, BBC
Adele w 2020 i 2019 roku
InstagramAdele w 2020 i 2019 roku

Adele, piosenkarka i zdobywczyni nagród Grammy, przygotowuje się do powrotu na scenę. W międzyczasie jej fani obserwują niezwykłą metamorfozę artystki.

Urodzona 5 marca 1988 roku Adele obchodziła niedawno 32. urodziny.

W udostępnionym na Instagramie poście podziękowała za życzenia urodzinowe. "Mam nadzieję, że wszyscy jesteście bezpieczni i rozsądni w tym szalonym czasie. Chciałabym podziękować ratownikom oraz personelowi medycznemu, którzy zapewniają nam bezpieczeństwo, ryzykując swoim życiem. Jesteście naprawdę naszymi aniołami" - napisała.

Wokalistka wstrzymała trasy koncertowe w 2017 roku. BBC na swoim portalu przypomniało opublikowane w mediach społecznościowych w lutym tego roku nagranie, na którym Adele śpiewa na weselu przyjaciółki. Pod koniec wykonania mówi do zgromadzonych: "Oczekujcie mojego albumu we wrześniu". Po wysłuchaniu nagrania ruszyła lawina spekulacji wobec powrotu artystki na scenę.

Powrót do śpiewania to nie jedyny temat zajmujący jej fanów. Uwagę przykuwa także metamorfoza artystki. Na publikowanych sporadycznie zdjęciach widać znaczącą przemianę w jej wyglądzie fizycznym. Brytyjski portal przywołał także wpis Adele z jej poprzednich, 31. urodzin. "Zmieniłam się drastycznie w ciągu kilku ostatnich lat i wciąż się zmieniam. I to jest w porządku" - napisała wtedy.

19, 21, 25

Albumy Adele należą do najlepiej sprzedających się w historii. Urodzona w Londynie piosenkarka rozpoznawalność zdobyła dzięki bijącym rekordy sprzedażowe albumom "19" (2008) i "21" (2011).

Jej trzeci studyjny album "25" (2015), który rozszedł się w 800 tysiącach egzemplarzy w ciągu zaledwie tygodnia i towarzyszące mu tournée umocniły pozycję brytyjskiej piosenkarki w czołówce najważniejszych artystek współczesnej muzyki rozrywkowej. Płyta dostała najważniejsze nagrody muzyczne, zdobyła status multiplatynowej i diamentowej w wielu krajach świata. Łącznie sprzedano ponad 40 milionów egzemplarzy.

Autor:akw

Źródło: tvn24.pl, BBC

Źródło zdjęcia głównego: Instagram.com/adele

Pozostałe wiadomości