TVN24 | Kultura i styl

Trwa Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Bartosz Bielenia mówi o ekologii

TVN24 | Kultura i styl

Autor:
mart\mtom
Źródło:
TVN24
Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Bartosz Bielenia o ekologii
Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Bartosz Bielenia o ekologiiTVN24
wideo 2/2
TVN24Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Bartosz Bielenia o ekologii

W Gdyni trwa 46. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych. Organizatorzy festiwalu w tym roku postanowili zatroszczyć się o środowisko naturalne.

46. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni potrwa do 25 września. Jednym z jego istotnych aspektów w tym roku jest promowanie postaw pro-ekologicznych.

Organizatorzy festiwalu w związku z tym ograniczyli między innymi drukowane materiały, zrezygnowali z plastikowych opakowań, a także podarowali wielorazowe bidony uczestnikom, które mogą napełniać w specjalnych poidełkach. Zaapelowali też, aby na czerwony dywan wybierać stroje, które już wcześniej były używane przez aktorów.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Bielenia: pewne kroki w życiu muszą zostać podjęte w dbaniu o planetę

W rozmowie z TVN24 aktor Bartosz Bielenia opowiadał o swoim podejściu do ekologii. - To nie jest kwestia wyboru, przynajmniej dla mnie teraz już nie jest. Była wcześniej, ale dzisiaj jest to już niestety mus. Pewne kroki w życiu muszą zostać podjęte w dbaniu o planetę, dbaniu o nasze środowisko, ponieważ wiem, że możemy lub już jesteśmy w momencie, w którym części procesów nie będzie się dało odwrócić - powiedział.

Autor:mart\mtom

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości