Książę i księżna Sussex świętują pierwszą rocznicę ślubu. Pokazali nowe zdjęcia

TVN24

Książę Harry i księżna Meghan pokazali niepublikowane dotąd zdjęcia ze ślubu Instagram/@sussexroyal
wideo 2/12

W niedzielę książę i księżna Sussex świętują pierwszą rocznicę ślubu. Z tej okazji pokazali niepublikowane dotąd zdjęcia z dnia, gdy powiedzieli sobie sakramentalne "tak".

Książę Harry i księżna Meghan opublikowali na swoim Instagramie kompilację 14 czarno-białych fotografii ze swojego ślubu. Wśród nich pojawiły się także zdjęcia, którymi podzielili się po raz pierwszy. Nagranie opatrzono utworem "This Little Light Of Mine" - tym samym, który towarzyszył im, gdy rok temu opuszczali kaplicę świętego Jerzego na zamku w Windsorze. Książę i księżna Sussex podziękowali we wpisie za "miłość i wsparcie od tak wielu z was z całego świata". "Każdy z was sprawił, że tamten dzień był jeszcze bardziej znaczący" - dodali.

Książęcy ślub

Książę Harry i Meghan Markle pobrali się 19 maja w kaplicy świętego Jerzego w Windsorze. W uroczystości udział wzięło 600 osób, w tym około 30 członków rodziny królewskiej, na czele z królową Elżbietą II. Stawiły się też zaproszone gwiazdy: Elton John z mężem, Amal i George Clooney, David i Victoria Beckham. Kazanie wygłosił biskup amerykańskiego kościoła episkopalnego Michael Curry, a przysięgi małżeńskie odbierał od pary arcybiskup Canterbury Justin Welby. Meghan Markle, która otrzymała tytuł księżnej Sussex, poprowadził do ołtarza książę Karol.

Autor: momo//kg / Źródło: BBC