Zwłoki kobiety w zakopiańskim potoku

TVN24 | Kraków

Autor:
wini
Źródło:
TVN24 Kraków
Zakopane (Małopolska)Google Maps
wideo 2/4
Google MapsZakopane (Małopolska)

Policja ustala okoliczności śmierci mieszkanki Zakopanego (Małopolska), której ciało znaleziono w rwącym potoku w mieście. To nie jedyna tragedia, do której doszło podczas majówki na Podhalu. W miejscowości Maniowy (powiat nowotarski) w leśnym potoku znaleziono ciało 50-letniego mężczyzny ze wsi Wysoka.

Zwłoki zostały znalezione w poniedziałek rano w potoku Zakopianka. – Śledztwo, które przeprowadzi z naszym udziałem prokuratura, pozwoli ustalić okoliczności tego zdarzenia – co tam się wydarzyło, dlaczego ta pani tam się znalazła – mówi Roman Wieczorek, rzecznik prasowy zakopiańskiej policji.

Jak informuje Wieczorek, informację o zaginięciu kobiety policja dostała noc wcześniej, około godziny 23.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO

Mieszkała przy potoku

Ustalono, że zmarła mieszkała w centrum Zakopanego. – Przy Bulwarach Słowackiego, gdzie płynie bardzo szybki nurt potoku Bystra – precyzuje rzecznik. I dodaje: - Będziemy ustalać, czy ta pani się poślizgnęła, czy to było jej celowe działanie, czy ktoś się do tego przyczynił.

Wieczorek zauważa, że przy obecnym poziomie wody w potoku i szybkim nurcie "nie było szans, by się uratować".

To nie jedyna tragedia, do której doszło podczas majówki na Podhalu. W miejscowości Maniowy (powiat nowotarski) w leśnym potoku znaleziono ciało 50-letniego mężczyzny ze wsi Wysoka.

Autor:wini

Źródło: TVN24 Kraków

Źródło zdjęcia głównego: TVN24