Ktoś postrzelił mężczyznę. Szukają sprawcy

Autor:
bp/
tam
Źródło:
PAP, RMF FM
Zabierzów (Małopolska)
Zabierzów (Małopolska)Google Earth
wideo 2/3
Google EarthZabierzów (Małopolska)

Policja szuka sprawcy próby zabójstwa mężczyzny w Zabierzowie pod Krakowem. Jak informuje prokuratura, w poniedziałek został tam postrzelony mężczyzna, który z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala.

Do napaści z użyciem broni palnej doszło w poniedziałek w Zabierzowie pod Krakowem. Poszkodowany został postrzelony i z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala.

Jak poinformowała w środę Prokuratura Krajowa, w sprawie usiłowania zabójstwa prowadzone jest postępowanie. Sprawca pozostaje niewykryty, jest poszukiwany przez policję.

"Na obecnym etapie postępowania z uwagi na wykonywane i planowane czynności procesowe, nie udzielamy bliższych informacji, co do przedmiotu i zakresu prowadzonego śledztwa" - zaznacza Prokuratura Krajowa.

RMF FM: chodzi o porachunki pseudokibiców

O sprawie jako pierwsze poinformowało radio RMF FM. Według dziennikarzy tej stacji atak był próbą zabójstwa Filipa H., który chciał być liderem jednej z kilku grup pseudokibiców Cracovii.

Do zdarzenia miało dojść na terenie prywatnej posesji, na którą wszedł nagle uzbrojony mężczyzna. Według informacji podanych przez rozgłośnię Filip H. miał zostać postrzelony, gdy wyszedł na balkon. Jedna z kul miała trafić go w brzuch.

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:bp/ tam

Źródło: PAP, RMF FM

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości