Kraków

Samochód stoczył się ze skarpy, 59-latka nie żyje. "Użądliła ją osa"

Kraków

Wikipeda | SoebeJak powiedział policjantom mąż kobiety, 59-latka była uczulona na jad osy

Mąż 59-latki z Ustrzyk Dolnych skontaktował się z policją, ponieważ był zaniepokojony przedłużającą się nieobecnością żony. Okazało się, że samochód kobiety zjechał ze skarpy w miejscowości Krywe (woj. podkarpackie). Sama kobieta w chwili przyjazdu policji już nie żyła.

Mąż 59-latki skontaktował się z policją w środę wieczorem. Jak relacjonuje Aleksandra Wołoszyn-Kociuba, oficer prasowy ustrzyckiej policji, mężczyzna martwił się o żonę, która wyjechała z domu samochodem i długo nie wracała.

- Mężczyzna poinformował, że jego żona po południu została użądlona przez osę. Niepokoił się o nią, bo kobieta była uczulona – tłumaczy Wołoszyn-Kociuba.

Policja wyjaśnia przyczyny

Na poszukiwania oprócz policjantów wyruszyli ratownicy GOPR i funkcjonariusze Straży Granicznej.

Obawy męża zaginionej kobiety potwierdziły się. – Samochód 59-latki znaleziono w miejscowości Krywe. Wstępnie ustalono, że pojazd zjechał z drogi gruntowej, stoczył się ze skarpy i zawisł na krzewach porastających wąwóz – relacjonuje rzeczniczka.

Ciało kierującej znajdowało się kilka metrów od pojazdu. – Lekarz stwierdził zgon kobiety, a policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia – tłumaczy Wołoszyn-Kociuba. Jak zaznacza rzeczniczka, śledczy wykluczyli już udział osób trzecich w zdarzeniu, a dochodzenie jest prowadzone pod kątem nieumyślnego spowodowania śmierci.

Samochód kobiety znaleziono w miejscowości Krywe (woj. podkarpackie):

Mapa Targeo

Autor: wini / Źródło: TVN24 Kraków

Źródło zdjęcia głównego: Wikipeda | Soebe