TVN24 | Kraków

Brak jednej maseczki, trzej zatrzymani

TVN24 | Kraków

Autor:
wini/gp
Źródło:
PAP/TVN24
Skawina (Małopolska)Google Maps
wideo 2/6
Google MapsSkawina (Małopolska)

Policjanci zainteresowali się mężczyzną przebywającym w parku, bo ten nie miał na twarzy maseczki. Okazało się, że 44-latek ma za to przy sobie narkotyki. Chwilę później w ręce policji wpadli jeszcze dwaj mężczyźni.

Policjanci patrolowali park miejski w Skawinie (Małopolska), gdy zauważyli mężczyznę bez maseczki na twarzy. Zwrócili mu uwagę i spacerowicz błyskawicznie dostosował się do polecenia, jednak jego nerwowe zachowanie wzbudziło czujność mundurowych.

Policjanci przeszukali mężczyznę. Ich podejrzenia potwierdziły się – miał on przy sobie metaamfetaminę. 44-latek został zatrzymany.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Trzy zatrzymania

W trakcie dalszych czynności policjanci ustalili, że narkotyki pochodziły od 27-letniego mieszkańca Skawiny, który został zatrzymany w swoim mieszkaniu pod zarzutem posiadania i udzielania środków odurzających. Znaleziono przy nim 9,5 grama metaamfetaminy.

W mieszkaniu przebywał też kolejny mężczyzna. Po sprawdzeniu jego tożsamości w policyjnych systemach okazało się, że 58-latek jest poszukiwany listem gończym do odbycia trzymiesięcznego aresztu za niepłacenie alimentów. On także został zatrzymany i doprowadzony do aresztu śledczego.

Google Maps

Autor:wini/gp

Źródło: PAP/TVN24

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock