"Latająca mistrzyni" wystąpiła w teledysku L.U.C-a

[object Object]
Nastoletnia akrobatka połączyła siły z raperemtvn24
wideo 2/3

Raper i producent muzyczny, L.U.C, zaprosił do współpracy siedemnastoletnią Maję Kuczyńską, mistrzynię świata w akrobacjach w tunelu aerodynamicznym. W ten sposób powstał teledysk do utworu Tinderelations – historii, która została opowiedziana nie tylko słowami, ale również lotem.

Efekty "odlotowej współpracy" Mai i L.U.C-a zostaną oficjalnie zaprezentowane we wtorek, jednak zapowiedź teledysku już dziś jest dostępna na naszym portalu.

- Piosenka opowiada o miłości pomiędzy dwiema osobami – mówi Maja.

Jak wyjaśniają twórcy teledysku, sam tunel, w którym powietrze pędzi z prędkością przekraczającą dwieście kilometrów na godzinę, jest metaforą. - Ten tunel jest rodzajem takiego zamkniętego smartfona, człowieka zamkniętego, uwięzionego – mówi L.U.C.

- Chyba po raz pierwszy pewna historia została opowiedziana za pomocą latania - stwierdza Radosław Kuczyński, tata Mai.

Nastoletnia mistrzyni

Maja trenuje akrobacje w tunelu od sześciu lat. Zdążyła już "wylatać sobie" mistrzostwo świata juniorów. Płynne, wykonywane z ogromną gracją ruchy Mai są efektem regularnych treningów. Jednak to, co nastolatka robi ze swoim ciałem po wejściu w strumień pędzącego powietrza, trudno opisać słowami.

- Za każdym razem, kiedy wchodzę do tunelu, jestem taka szczęśliwa, że mogę się ruszać we wszystkie strony jak chcę. Jest to naprawdę piękne – wyznaje Maja.

Dziewczyna po raz pierwszy weszła do tunelu aerodynamicznego w wieku 10 lat. – Kiedy zobaczyłem ten uśmiech, tę radość dziecka, które spełnia marzenia o lataniu, wszystko potoczył się dalej samo – wspomina tata Mai. Sama nastolatka wspomina to jako "jeden z najszczęśliwszych momentów życia".

Latać każdy może – ale nie każdy tak, jak Maja

Miejsc, gdzie można dosłownie polatać w Polsce, jest coraz więcej. Każdy może spróbować swoich sił w tunelu aerodynamicznym.

- Nowoczesny tunel aerodynamiczny pozwala profesjonalistom latać z prędkością do 320 km/h. Warto jednak pamiętać, że jest to również doskonale miejsce do rozrywki dla rodzin z dziećmi - mówi Dariusz Sarna z tunelu SpeedFly pod Wrocławiem.

Autor: wini / Źródło: TVN24 Kraków

Źródło zdjęcia głównego: rebelbabel.com

Pozostałe wiadomości