TVN24 | Kraków

Stracił panowanie nad samochodem, uderzył w ogrodzenie. Sprawdzają, czy był pod wpływem narkotyków

TVN24 | Kraków

Autor:
wini
Źródło:
TVN24 Kraków
Kierowca stracił panowanie nad samochodem
Kierowca stracił panowanie nad samochodemMałopolska Policja
wideo 2/6
Małopolska PolicjaKierowca stracił panowanie nad samochodem

21-letni kierowca opla stracił panowanie nad autem i uderzył w betonowe ogrodzenie. Dwaj pasażerowie jego samochodu trafili do szpitala.

Dyżurny policji w Brzesku (Małopolska) dostał zgłoszenie o wypadku w pobliskich Jadownikach we wtorek około 12. Na miejscu funkcjonariusze zastali rozbitego opla corsę. - Policjanci ustalili, że kierujący stracił panowanie nad pojazdem i z impetem uderzył w betonowe ogrodzenie przydrożnej posesji – podaje Sebastian Gleń, rzecznik prasowy małopolskiej policji.

Ranni pasażerowie

Oprócz kierowcy samochodem jechało trzech mężczyzn, dwóch z nich trafiło z obrażeniami do szpitala.

- Policjanci, widząc zachowanie 21-letniego kierowcy, nabrali podejrzeń, że może on być pod wpływem środków odurzających. Przeprowadzone przez funkcjonariuszy badanie testem dało wynik pozytywny, mężczyźnie została też pobrana krew do badań – informuje rzecznik.

21-latek usłyszał zarzut spowodowania wypadku drogowego, za co grozi do trzech lat więzienia. Policjanci wciąż jednak czekają na wyniki badania krwi mężczyzny. - Surowsza kara grozi, jeżeli sprawca wypadku znajduje się pod wpływem alkoholu czy narkotyków – tłumaczy Gleń.

Do wypadku doszło w Jadownikach (Małopolska)Google Maps

Autor:wini

Źródło: TVN24 Kraków

Źródło zdjęcia głównego: Małopolska policja

Pozostałe wiadomości