TVN24 | Katowice

Matka znalazła w strumieniu ciało syna, przygniótł go pojazd terenowy

TVN24 | Katowice

Autor:
wini/gp
Źródło:
TVN24 Kraków
Nie żyje 43-letni mężczyzna, którego przygniótł pojazd terenowy typu quad (materiał z 22.08.2021)
Nie żyje 43-letni mężczyzna, którego przygniótł pojazd terenowy typu quad (materiał z 22.08.2021)TVN24
wideo 2/5
TVN24Nie żyje 43-letni mężczyzna, którego przygniótł pojazd terenowy typu quad

Nie żyje 43-letni mężczyzna, którego przygniótł pojazd terenowy typu quad. Ciało mieszkańca Złochowic (woj. śląskie) znalazła w niedzielę jego matka. Do wypadku doszło najprawdopodobniej dzień wcześniej.

Okoliczności tragedii bada policja. Wiadomo, że zmarły został przygnieciony pojazdem typu quad własnej konstrukcji. - W miejscowości Złochowice w gminie Opatów jedna z mieszkanek odnalazła w godzinach porannych ciało swojego 43-letniego syna – mówi Kamil Raczyński z kłobuckiej policji.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO >>>

Jak tłumaczy policjant, ciało zostało odnalezione w strumieniu, na terenie przylegającym do posesji.

- Mężczyzna był przyciśnięty ramą pojazdu w tym cieku wodnym. Był to czterokołowy pojazd przypominający quada. Nasze działania polegały głównie na tym, aby wydobyć mężczyznę - przekazał "Dziennikowi Zachodniemu" mł. bryg. Mariusz Gosłowski, oficer prasowy komendanta powiatowego PSP w Kłobucku.

Sprawę tragicznego wypadku badają policja i prokuratura. Pojazd, który przygniótł zmarłego został zabezpieczony do dalszych badań. Zlecono też sekcję mężczyzny.

Kolejna tragedia w rodzinie

Jak mówiła na antenie reporterka TVN24 Małgorzata Marczok, w rodzinie zmarłego doszło przed laty do dwóch tragedii. Matka 43-latka wcześniej straciła dwóch synów. Jeden zginął w wypadku motocyklowym, drugiego potrącił ciągnik rolniczy. Informował o tym lokalny serwis klobucka.pl.

Autor:wini/gp

Źródło: TVN24 Kraków

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości