TVN24 | Katowice

15-letnia Amelia odnalazła się na lotnisku w Pyrzowicach

TVN24 | Katowice

Autor:
akr//now
Źródło:
tvn24.pl
ShutterstockPolicja znalazła 15-letnią Amelię

15-letnia Amelia, która w w środę około godziny 17 oddaliła się z Ośrodka Leczniczo-Rehabilitacyjnego w Kamieńcu, odnalazła się wieczorem - cała i zdrowia - na terenie Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach.

- Chwilę po godzinie 22 służba ochrony lotniska zauważyła dziewczynę odpowiadającą rysopisowi. Policjanci potwierdzili, że to Amelia. W tej chwili jest transportowana z powrotem do ośrodka - poinformował w środę wieczorem starszy sierżant Kamil Kubica z Komendy Powiatowej Policji w Tarnowskich Górach.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Nie wiadomo na razie, w jaki sposób pokonała ponad 30 kilometrów dzielące ośrodek od lotniska. Dziewczynka cierpi na schorzenia o podłożu psychiatrycznym. Sytuacja, w jakiej się znalazła po opuszczeniu ośrodka, rodziła obawy o jej życie i zdrowie.

Zaginięcie 15-letniej Amelii

O zaginięciu 15-letniej Amelii Śląska Policja poinformowała w środę na swoim profilu w mediach społecznościowych. Podano, że "nastolatka sama opuściła ośrodek rehabilitacyjno-leczniczy" oraz że "wymaga opieki lekarzy". "Jej zachowanie może wskazywać na zaburzenia psychiatryczne" - napisano.

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:akr//now

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości