TVN24 | Katowice

Monika wyszła z domu i zaginęła. Jej auto, ze śladami usuwania oznaczeń, znaleziono w stawie

TVN24 | Katowice

Autor:
gp
Źródło:
TVN24
Zaginęła Monika Wilgorska-StanewiczTVN24
wideo 2/4
TVN24Zaginęła Monika Wilgorska-Stanewicz

Monika Wilgorska-Stanewicz 9 lipca 2021 roku wyszła z domu i od tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną. Znaleziono jej samochód, był w stawie. Prokuratura wszczęła śledztwo. Osoby, które mają informacje na temat zaginionej, proszone są o kontakt z policją.

Zaginiona 42-latka w dniu 9 lipca 2021 roku około godziny 17 wyjechała swoim samochodem ford fiesta koloru białego z miejsca zamieszkania i już nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Samochód w stawie

Jej auto znaleziono trzy dni temu w stawie w Zawierciu. Prokuratura wszczęła śledztwo pod kątem nieumyślnego spowodowania śmierci.

Monika Wilgorska-Stanewicz zaginęła 9 lipcaPolicja

- Samochód miał ślady usuwania oznaczeń identyfikacyjnych - mówi Krzysztof Budzik z Prokuratury Okręgowej w Częstochowie. - Na tę chwilę nie jesteśmy w stanie powiedzieć, co się z tą kobietą stało. Czy żyje, czy też nie. Wszczęto śledztwo z taką wstępną kwalifikacją, by sprawdzić wszystkie okoliczności.

Zaginiona Monika Wilgorska-StanewiczPolicja

Apel policji

Monika Wilgorska-Stanewicz jest mieszkanką Jaworznika w gminie Żarki. Ma około 175 centymetrów wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, włosy blond, z niebieskimi pasemkami do ramion, nosi okulary. W dniu zaginięcia ubrana była w jasną sukienkę w kwiatki.

Monika Wilgorska-StanewiczPolicja

Zwracamy się z prośbą o pomoc do osób, które mogą udzielić jakichkolwiek informacji na temat zaginionej. Osoby te proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Myszkowie 47 85 843 85, 47 85 842 00, 47 85 842 55, albo numerem alarmowym 112

Autor:gp

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: Policja